Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

eToro prichádza s kryptomenami do USA. Ponúkne trading a peňaženku

Článok

eToro

Populárna sociálna investičná sieť eToro prichádza s možnosťou obchodovať s kryptomenami už aj na americký trh. Podľa tlačovej správy vydanej 7. marca umožní eToro Američanom z 31 rôznych štátov obchodovanie s trinástimi zatiaľ nešpecifikovanými kryptomenami.

Súčasťou služby bude aj kryptopeňaženka s podporou pre Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Stellar Lumens (XLM), a Ripple, prostredníctvom ktorej budú môcť zákazníci eToro odosielať a prijímať podporované kryptomeny. Peňaženka by mala mať v budúcnosti podporu aj pre ďalšie kryptomeny.

Platforma eToro, ktorá má viac než 10 miliónov registrovaných používateľov, si získala obrovskú obľubu vďaka viacerým automatizovaným službám. Medzi tie najpopulárnejšie treba zaradiť možnosť automaticky kopírovať obchody iných úspešných užívateľov či možnosť investovať do kryptoportfólii, ktoré spravujú analytici eToro. Tri takéto portfólia budú k dispozícii aj americkým zákazníkom.

Hoci spoločnosť eToro začala ako broker ponúkajúci možnosť obchodovania s akciami, indexmi či komoditami, postupne sa stavia čoraz viac na stranu kryptomien. Predstavitelia tejto veľkej investičnej siete sú presvedčení, že v budúcnosti budú všetky aktíva tokenizované.

Viac o eToro sa dočítate v našej recenzii. O spôsobe, ako kopírovať na eToro obchody iných trejderov, píšeme v tomto článku.

Zdroj: cointelegraph

Upozornenie

eToro je platforma, ktorá ponúka investovanie do akcií a kryptomien, ako aj obchodovanie s CFD.

Vezmite prosím na vedomie, že CFD sú komplexné nástroje a sú vystavené vysokému riziku straty peňazí v dôsledku pákového efektu. Pri obchodovaní CFD s týmto poskytovateľom stráca 75% účtov retailových investorov peniaze. Mali by ste zvážiť, či rozumiete tomu, ako CFD fungujú, a či si môžete dovoliť riskovať stratu svojich peňazí.

Minulá výkonnosť nie je ukazovateľom budúcich výsledkov.

Kryptoaktíva sú volatilné nástroje, ktoré sa môžu vo veľmi krátkom časovom rámci značne pohybovať, a preto nie sú vhodné pre všetkých investorov. Okrem kryptomien, ktoré nie sú poskytované prostredníctvom CFD, nie sú kryptomeny regulované, a preto sa na ne nevzťahuje žiadny regulačný rámec EÚ.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne