Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Ďalšie Visa a MasterCard krypto karty – Tento krát v digitálnej forme od Alchemy Pay

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

V posledných mesiacoch sa začínajú čoraz viac objavovať platobné karty podporujúce kryptomeny. Je to veľkým pozitívom, pretože vďaka takýmto kartám je možné kryptomeny využívať aj v reálnom živote. Najnovším hráčom v tejto oblasti je spoločnosť Alchemy Pay, ktorá v spolupráci s Visa a MasterCard vydá platobné krypto karty v digitálnej podobe.

Podpora viac než 40 kryptomien

Nové karty budú podporovať viac než 40 kryptomien. Taktiež bude možné ich prepojiť s digitálnymi peňaženkami Google Pay a PayPal. Podľa oficiálneho oznámenia, spoločnosť Alchemy Pay už dokončila vývoj produktu a spustila beta testovanie na viacerých kľúčových trhoch. Firma očakáva, že bude pokračovať v úplnom zavádzaní tohto nového produktu na konci roku 2021 alebo začiatkom roku 2022.

Nová iniciatíva je spustená v reakcii na rastúci dopyt po transakciách s krypto platobnými kartami, čo kryptoburzám umožňuje ponúkať celú škálu služieb a taktiež pomáha tradičným inštitúciám integrovať riešenia súvisiace s kryptomenami. Len spoločnosť Visa v prvej polovici roku 2021 spracovala celkové objemy krypto platieb vo výške 1 miliardy dolárov.

Pozrite si aj: Tether vytlačil 1 miliardu nových USDT tokenov. Stablecoiny aktuálne dosahujú rekordné hodnoty

Tieto správy prichádzajú krátko po tom, ako sa Alchemy Pay minulý týždeň spojila s Binance. V rámci integrácie s Alchemy Pay umožní Binance krypto platby u obchodníkov v 18 krajinách vrátane giganta elektronického obchodu Shopify, softvérovej technologickej spoločnosti Arcadier, poskytovateľa mobilných platieb QFPay a ďalších. Nová funkcia by mala byť k dispozícii prostredníctvom platobnej aplikácie Binance Pay.

Chcete obchodovať, ale netrúfate si? Vyskúšajte trading botov

Pokiaľ si netrúfate obchodovať ručne, prípadne na to nemáte čas, riešením môžu byť automatizovaní trading boti, ktorí obchodujú za vás podľa vašich nastavení. Takíto roboti počas tohto roka zarobili každý mesiac desiatky percent. Viac informácií ako aj podrobný návod a štatistiku nájdete nižšie v článku.

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroj: Cointelegraph

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.