Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Ďalšie signály, ktoré naznačujú, že Bitcoin môže začať parabolický rast

Článok

bitcoin-run

Súčasné pohyby ceny Bitcoinu (BTC) naznačujú, že by sme mohli stáť na začiatku nového býčieho trhu s parabolickým rastom. Takýto pozítívny scenár pochopiteľne nikto nevie garantovať, no na stranu jeho možnosti sa prikláňa čoraz viac technických signálov.

V priebehu posledného dňa vytvoril Bitcoin svoje novoročné maximum v podobe prekonania hranice 9500 dolárov. Udialo sa to len krátko po tom, ako si uhájil dôležitý support na cene 9 200 dolárov.

Trader Satoshi Flipper, ktorého sleduje na Twitteri viac ako 40 tisíc ľudí, si myslí, že ide o typický signál toho, že sme v bullmarkete. ,,Takto býky skupujú prepady, keď sme v býčom trhu,” uviedol na Twitteri poukazujúc na to, že tento druh obrany supportu zo strany kupujúcich je typicky, keď začína novy rastový cyklus.

Názor, že vstupujeme do bitcoinoveho bullrunu zdieľa aj spoločnosť Blockroots Alpha, ktorá upozorňuje, že pri pohľad na trojdňový graf BTC vidíme len po tretíkrát v histórii špecifický pozitívny signál pre “long”.

Spoluzakladateľ BlockRoots Josh Roger na Twitteri dodal, že v predchádzajúcich dvoch prípadoch nasledoval parabolický bitcoinový bullrun.

,,BlockRoots Alpha pravé vydal “long” signál na trojdňovom grafe Bitcoinu. Posledné dva longy dopadli takto:
– V septembri 2016 viedol k ATH (vyše 20 tisíc USD)
– V marci 2019 pár dní pred 1000-dolárovou pumpou viedol k rastu nad 13 000 USD.“

Nedávno sme vás informovali, že pozitívne to vyzerá pre Bitcoin aj na dlhodobých grafoch. Podľa Digitalik.net Bitcoin výborne kopíruje graf tvorby ceny na základe Stock-to-flow modelu, podľa ktorého by sme v roku 2020 mohli dosiahnuť až cenu 90 tisíc dolárov. Analytik Filb Filb zas upozorňoval na dôležitosť, aby sa Bitcoin udržal v 8-ročnom rastovom kanáli, čo sa mu podarilo.

Je veľká šanca, že Bitcoin pod $5000 už nespadne, tvrdí Digitalik.Net

Zdroj: cryptoslate.com  

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne