Sme aj na sociálnych sieťach

Binance Coin

Binance Card podporuje ďalšie tri kryptomeny – celkovo je ich už 14

Článok

binance
Zdroj: Unsplash.com

Platobná karta kryptomenovej burzy Binance – Binance Card, ku ktorej sme vám pripravili nedávno podrobnú recenziu, odteraz podporuje tri nové altcoiny – Ripple (XRP), Shiba Inu (SHIB) a Avalanche (AVAX).

Karta Binance Card umožňuje jej držiteľom konverziu a používanie kryptomien vo viac ako 60 miliónoch online a fyzických obchodoch. Je však dostupná len európskym občanom a ukrajinským utečencom. Pred eskaláciou konfliktu na východe Európy mala Binance v úmysle rozšíriť jej dosah aj priamo na Ukrajinu, no konflikt jej v tom zamedzil.

Binance Card po novom podporuje tieto kryptomeny: Cardano, Avalanche, Binance Coin, Bitcoin, Binance USD (BUSD), Polkadot, Tether (USDT), XRP, Swipe, Shiba Inu a fanúšikovské tokeny SS Lazio Fan Token (LAZIO), FC Porto Fan Token (PORTO), a Santos FC Fan Token (SANTOS).

Ak zvažujete zaobstaranie si Binance Card prečítajte si jej podrobnú recenziu, ktorú sme napísali tu

Recenzia Binance Card: Výhody, nevýhody, cashback a finálny verdikt

Integrácia podpory pre tri nové mince prichádza len deň po tom ako najväčšia burza na svete oznámila uzatvorenie nového partnerstva s Mastercard s cieľom priniesť predplatné kurzy do Argentíny. Zákazníci z Argentíny tak budú môcť používať Bitcoin či Binance Coin na nákupy tovarov a služieb všade tam, kde predajca akceptuje kartu Mastercard.

Dopĺňame, že burza Binance tento týždeň oznámila aj spustenie tokenu BAB, ktorý má pomôcť k interakcií decentralizovanej identity na protokoloch budovaných na Binance Smart Chain. Téme sme sa venovali v tomto článku.

Binance predstavila token BAB – má byť základom pre decentralizovanú identitu vo Web 3.0

 

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.