Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Zuckerberg: Facebook sa bude snažiť, kým regulátorov nepresvedčí

Článok

Mark Zuckerberg - Libra
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Zakladateľ Facebooku a jeho generálny riaditeľ Mark Zuckerberg skonštatoval, že Facebook bude vyvíjať svoje úsilie tak dlho, ako to bude potrebné, aby uspokojil všetky obavy regulátorov týkajúce sa jeho pripravovanej kryptomeny Libra.

Uviedol to počas konferenčného hovoru, ktorý sa týkal výsledkov spoločnosti Facebook v druhom kvartáli tohto roku. Zuckerberg v ňom poznamenal, že prístup Facebooku sa oproti minulosti zmenil, pretože pred pár rokmi by takýto produkt uviedli na trh bez rozmyslu.

,,Začalo sa obdobie – nech trvá akokoľvek dlho, v rámci ktorého sa budeme zaoberať otázkami regulačných orgánov a rôznych odborníkov, aby sme zistili, akým spôsobom bude najlepšie pokračovať,” vyhlásil počas hovoru.

Zuckerberg taktiež skonštatoval, že Facebook už usilovne na mnohých bodoch pracuje a jeho cieľom bude dodať spoločnosti bezpečný, stabilný a dobre regulovaný produkt.

Investorov taktiež ubezpečil, že Libra  nie je jedinou novinkou, na ktorej Facebook aktuálne pracuje. Vzhľadom na svoju povahu si však získala najväčšiu pozornosť. Najväčšia sociálna sieť taktiež buduje nové online obchody pre Instagram a Facebook či aplikáciu Whatsapp Business.

Včera sme vás v tomto článku informovali o tom, že šéf spoločnosti VISA Alfred Kelly ml. prezradil, že Facebook zatiaľ neuzavrel so žiadnou spoločnosťou oficiálne partnerstvo týkajúce sa Libry. VISA zatiaľ podpísala s Facebookom len predbežnú dohodu o spolupráci, k čomu však Kelly ml. dodal, že Libra je pre VISU veľmi atraktívnou príležitosťou a ak sa splnia regulačné požiadavky, VISA sa rada do projektu plnohodnotne zapojí.

Ako je to s Librou? Oficiálni partneri ešte neexistujú, tvrdí VISA

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.