Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Ako je to s Librou? Oficiálni partneri ešte neexistujú, tvrdí VISA

Článok

libra-obmedzenia
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Alfred F. Kelly mladší, ktorý je generálnym riaditeľom spoločnosti VISA, vyhlásil, že k Libre, teda k plánovanej kryptomene Facebooku, sa oficiálnou formou ešte nepridali žiadne spoločnosti.

Spoločnosť VISA po boku ďalších takmer 30 spoločnosti je pritom označovaná za partnera Facebooku v súvislosti s vývojom tejto novej digitálnej meny viazanej na kôš aktív, ktoré majú zabezpečiť jej stabilnú cenu.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Podpísali sme nezáväzný list o úmysle pripojiť sa k Libre. Sme jednou z myslím celkovo 27 spoločností, ktoré o to prejavili záujem. Takže oficiálne sa k nej (Libre) nikto nepripojil,” uviedol Kelly Junior počas svojej výpovede. Na spojenie VISA a kryptomeny Libra sa ho pýtal Bryan C. Keany – analytik spoločnosti Deutshe Bank Securities, ktorý popri tom skonštatoval, že v súvislosti s týmto projektom došlo k určitým zmätkom a preto ho zaujímalo, či je Libra strategickým partnerom spoločnosti VISA.

Alfred F. Kelly Junior popri tom skonštatoval, že z pohľadu VISA je Libra ambiciózny projekt, ktorý môže byť pre spoločnosť prospešný v prípade, že bude spĺňať regulačné požiadavky. ,,Sme zapojení do diskusií a naše konečné rozhodnutie o vstupe bude závisieť od množstva faktorov, medzi ktoré patrí samozrejme schopnosť asociácie (Libra association) splniť všetky regulačné požiadavky. Takže, Bryan, podľa môjho odhadu sme naozaj ešte len na začiatku a treba dokončiť veľa vecí. Ale samozrejme vzhľadom na to, že sme prejavili záujem, sme skutočne presvedčení, že by sme mohli byť do tejto asociácie zapojení a nápomocní.”

Zdroj: cointelegraph.com  

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.