Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

VIDEO: 5 veľmi dôležitých rád pre nováčikov investujúcich do kryptomien

Článok

Dáta z Google Trends síce naznačujú, že v súčasnosti do trhu s kryptomenami prúdi len minimum nováčikov, no s rastúcou cenou Bitcoinu sa dá očakávať, že podobné šialenstvo, aké sme zažili koncom roka 2017, je len otázkou času. V tom momente bude extrémne dôležité pomôcť nováčikom, aby nespravili investičné chyby, ktoré spravia z ich rozhodnutia kúpiť si kryptomeny obrovskú chybu. YouTube kanál Zaujalo ma z tohto dôvodu pripravil video, v ktorom zhrnul 5 extrémne dôležitých rád pre kryptomenových nováčikov.

Nezabudnite ho zdieľať medzi vašimi známymi, ktorí po kryptomenách aktuálne ešte len poškuľujú, aby sa nepopálili ako mnohí z tých, ktorí pred troma rokmi invstovali do tohto nového typu aktív bez toho, aby si dali dostatočný pozor.

Viac informácii pre nováčikov nájdete aj v našej špecializovanej sekcii SPRIEVODCA PRE NOVÁČIKOV

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne