Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Technická analýza Bitcoinu (5.11.): Opäť nám to ukázal, sledujem dve kľúčové zóny

Článok

analyza-bitcoin-kralovansky
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Náš portál na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prináša pravidelne aktuálizácie k Bitcoinu, ktoré občas doplnia aj o zaujímavé altcoiny. Dnes sa na Bitcoin pozrel podrobnejšie Jakub Kraľovanský z Trader 2.0

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Bitcoin

Bitcoin sa nám včera predviedol „v plnej paráde“. Počas môjho včerajšieho streamu (video nižšie) breakol, ale v zápätí sa rýchlo vrátil. Ja z tohto dôvodu momentálne sledujem dve kľúčové zóny (viď graf), ktoré kým nebudú prekonané, budem len vyčkávať. Naozaj je veľmi ťažké polemizovať, či sa jedná o triangel taký, alebo taký, alebo ABC korekciu. Celkový set-up je skôr UP ako down. Avšak sme v zóne, kde sa takmer nič nedeje. Včera prišiel celkom zaujímavý preraz, ktorý bol ale vymazaný a to ma len utvrdilo v tom, že najlepšie bude počkať. Bitcoin a jeho možnosti som analyzoval hlbšie na včerajšom webinári, pozrite si video nižšie.

Dominancia

Dominancia mi príde zrejme takto, pozrite si graf. V danej zóne je 0.618 fibo retracement a 0.786 fibo extension. Táto korekcia mi príde ako klasická ABC korekcia. Kým nepôjdeme na nové low, tak je pre mňa dominancia bullish. Ako som už viackrát hovoril, tak všetko sa zmenilo breakom trendovky.

Kapitalizácia altcoinov

Kapitalizácia altcoinov sa drží výborne, ale stále sme pod hlavnou rezistenciou. Skôr sa obávam, aby sa netvoril takýto wedge. Včera som taktiež hovoril, že veľa altcoinov a hlavne tie veľké voči USD vyzerajú veľmi dobre, ale veľa z nich je pod rezistenciami. Aj keď pod nimi konsolidujú, čo je vždy pozitívna známka, tak je to zatiaľ málo. Krásnym príkladom je včerajší Bitcoin, ktorý aj urobil pohyb, ale bol stiahnutý.

Trader2.0

Záznam včerajšieho webináru, kde som viac do podrobnosti rozoberal Bitcoin si môžete pozrieť tu:

Od včera sú už aktívne aj členstvá Trader2.0, ktorého súčasťou aj 100K challange.

Pre ďalšie informácie o členstvách, ale aj o 100K challange sledujte náš ttelegramovoý kanál..

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

Autor analýzy

Jakub Kraľovanský

Ing. Jakub KraľovanskýTrader 2.0
Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.