Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Projekt Trader 2.0 prichádza s novinkou – 100k Challenge Live Room

Článok

trader20
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Ak ste pravidelnými čitateľmi kryptonoviniek, nepochybne ste postrehli technické analýzy, ktoré exkluzívne pre vás pripravuje trader Jakub Kraľovanský.

Jakub Kraľovanský je autorom projektu Trader 2.0, ktorý je zameraný na trejderskú kryptomenovú komunitu. Mesiac október je z pohľadu tohto projektu naozaj významný, pretože prichádza s mnohými novinkami a zaujímavými partnerstvami.

Členovia Trader 2.0 sa môžu tešiť na množstvo informácii a tiež zaujímavý 100k challenge LIVE ROOM, ktorý podľa Jakuba nemá na československej scéne obdobu a podrobnosti o ňom sa dozviete na videu nižšie. Zhrňme si teda, čo všetko členstvo v Trader 2.0 ponúka.

Čo bude obsahovať členstvo na Trader 2.0?

1. Denná analýza Bitcoinu, jeho dominancie a kapitalizácie pre členov

2. Predikcie kryptomien

V predikciách sa budú real-time aktualizovať všetky grafy na webe. Kryptomeny, ktoré budú denne aktualizované sú BTC, ETH, XRP, LTC, EOS, BNB, XLM, TRX, ADA, XMR, IOTA, DASH, NEO – v pároch voči USD aj BTC. Okrem toho aj zlato, striebro, Dow Jones a S&P500.

3. Mince so zápalnou šnúrou

Každý kto si zakúpi členstvo, bude dostávať aj populárne „mince so zápalnou šnúrou„. Tento produkt už bude súčasťou členstva.

4. Fundamenty

Okrem pravidelných technických analýz dostane člen aj denný prehľad fundamentálnych správ a noviniek.

5. Osobný prístup

Každému členovi bude podaná pomocná ruka.

6. Zľava na kurzy – LEN V PREDPREDAJI

Každý, kto si v predpredaji zakúpi členstvo, bude mať zľavu na všetky kurzy od Trader2.0.

7. 100K challenge – LIVE ROOM

100K challenge je unikátny projekt, v ktorom sa bude 2-krát do týždňa v LIVE-ROOM obchodovať reálny účet. Cieľom je pretaviť analýzy aj do reálnych obchodov. Členovia budú mať možnosť vidieť Jakuba priamo pri práci. Výzva začína 1.11.19, kde si Jakub pošle na burzový účet 1000€ a jeho cieľom bude dostať sa v priebehu niekoľkých rokov na 100K. Pri zakúpení členstva budete mať možnosť aj vy sledovať Jakuba priamo pri práci s reálnymi peniazmi a prejsť si výzvou spolu s ním.

Výhodná akcia

Od 15.10. bude na už novom webe Trader2.0 spustený predpredaj členstiev za zvýhodnené ceny až do 31.10.19. Oficiálny štart celého produktu je naplánovaný na 1. november 2019.

Nezabudnite sledovať všetky novinky a aktuality na Telegramovom kanále.

(PR článok)

Populárne