Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

SÚŤAŽ: O vstupenku na Crypto Kingdom workshop a 3 mesiace signálov

Článok

Súťaž Workshop
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptomenová komunita Crypto Kingdom organizuje 30.11.2019 celodenný trading workshop v Olomouci. Lektori workshopu sú traderri Jan Čuraj a Michal Majzkík, ktorí prispievajú svojimi analýzami aj na Kryptonovinkách. Spoločne sme sa rozhodli usporiadať súťaž o vstup zdarma na workshop a trojmesačné členstvo v signáloch od Crypto Kingdom.

Postup a pravidlá súťaže

  1. Na našej facebook stránke kryptonovinky nájdete príspevok, do ktorého napíšte váš tip na cenu bitcoinu v utorok 26.11.2019 o 12.00h (na Binance pár BTC/USDT)
  2. Dajte like na facebook stránky Kryptonovinky a Crypto Kingdom
  3. Uzatvorenie tipov je v nedeľu 24.11.2019 v 24.00h
  4. Vyhlásenie víťaza v utorok 26.11.2019 v poobedňajších hodinách
  5. Víťaza budeme kontaktovať

Vyhodnotenie súťaže

Cena Bitcoinu 26.11.2019 v čase 12.00h bola na burze Binance v páre BTC/USDT 7155 USDT. Najbližšie k tejto hodnote s tipom 7176 USD bol fanúšik s menom Fanda Križenecký, ktorého budeme kontaktovať ohľadom prevzatia výhry. Gratulujeme.

Crypto Kingdom Workshop

 Čo obsahuje Crypto Kingdom trading workshop?

Celý podrobný program nájdete na webových stránkach Crypto Kingdom workshopu.

V stručnosti v piatok sa spoločne stretneme v čajovni, kde sa zoznámime a porozprávame o obchodovaní kryptomien (dobrovoľná akcia). Samotný workshop začína v sobotu 30.11.2019 a bude trvať približne do 18.00 s pauzami na jedlo, ktoré je súčasťou výhry. Našim cieľom je zlepšiť stratégiu, riadenie peňazí a psychológiu v priebehu obchodu, ktorý riadime v signáloch. Workshop je ideálny aj pre úplných začiatočníkov.

Tento workshop v Olomouci je už druhý v poradí. Rozhovorom o prvom worshope nájdete tu.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.