Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Rozhovor o prvom workshope Crypto Kindom: Chystáme veľkú akciu pre 100-200 ľudí

Článok

CryptoKingdom workshop
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptomenová komunita Crypto Kingdom, ktorá dvakrát do týždňa zásobuje portál Kryptonovinky technickými analýzami bitcoinu a vybraných altcoinov, organizovala 26.10.2019 svoj prvý trading workshop na území Českej republiky. V priestoroch hotela Golf využil túto príležitosť náš redaktor Juraj na rozhovor so zakladateľom Crypto Kingdom Janom Čurajom. 

Dojmy z workshopu

Skôr než sa dostaneme k rozhovoru, rád by som zhrnul naše dojmy z akcie. Ak vás táto pasáž nezaujíma, posuňte sa v texte o čosi nižšie.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Workshop prebiehal v hoteli Golf, kde som bol po prvýkrát. Po úvodných problémoch s parkovaním som zamieril na druhé poschodie, kde sa akcia odohrávala. Oceňujem pripravené občerstvenie v podobe bufetu, kávy, čaja a studených nápojov, či dar v podobe trička Crypto Kingdom. Kým som si sadol na svoje miesto, dostal som taktiež otázku, čo budem obedovať. Workshop začal po desiatej hodine. Zahájený bol prípitkom luxusného rumu. 

Začiatok výuky začal analýzou Bitcoinu Ing. Jana Čuraja a Vaška Kuchrýka. Nepotešila ma žiaľ informácia o tom, že na worskhope bude nečakane chýbať Michal Majzlík, ktorý mal byť druhým hlavným lektorom. 

Prvá časť workshopu súvisela s teóriou obchodovania kryptomien, ktorú ozrejmil Jan Čuraj. Táto časť bola určená hlavne pre začiatočníkov, lektor viacmenej odpovedal na otázky členov Crypto Kingdom. Nasledoval obed, ktorý bol samozrejme v cene a na rad prišli praktické ukážky posielania signálov, ktoré vysvetlili publiku študenti Michala Majzlíka Sebastian Šoos a Václav Kuchrýk. Táto časť bola doplnená aj o ukážky z aplikácie 3commas, ktorá uľahčuje trading užitočnými funkciami prepojiteľnými s burzami (recenziu 3commas nájdete tu).

Zhrnutie

Na workshope bola dobrá atmosféra. Oceňujem organizáciu, malé darčeky, kvalitné občerstvenie a jedlo. Sklamala ma neúčasť Michala Majzlíka, no jeho študenti ukázali, že ich naozaj kvalitne pripravil. Priebeh workshopu preto vnímam pozitívne, avšak do budúcna by mali organizátori zapracovať na poskytnutí väčšieho priestoru pre individuálne potreby členov a dodržiavanie vymedzeného času na prestávky. 

Crypto Kingdom Workshop

Rozhovor s organizátorom Janom Čurajom

Gratulujem k vydarenému workshopu. Miestnosť bola úplne plná. Ako si spokojný s účasťou na workshope?

Já osobně jsem maximálně spokojený, protože dorazili úplně všichni. K tomu přišli i naši partneři se podívat. K tomu prostory a servis naprosto topový. Takže za mě super!

Na sociálnych sieťach si spomínal, že vstupenky boli vypredané za 72 hodín. Nepremýšľal si rozšíriť kapacitu workshopu?

My jsme schválně dali maximální počet 30 lidí. Za prvé jsem to chtěl udělat jen pro členy a nemarketovat celou událost. Za druhé třicet lidí je taková hrana, abychom se mohli členům i zároveň individuálně věnovat. Druhý trading workshop bude 30.11.2019 v Olomouci.

Každopádně na jaře chystáme velkou akci pro 100 – 200 lidí s našimi partnery, ale bližší info si nechám zatím pro sebe.

Diskusia bola veľmi živá. Máš pocit, že účastníci odchádzali spokojní?

To je spíše otázka na zúčastněné, ale jsem rád, že se členové zapojují do prezentace a diskuzí. Já jsem se hned snažil ze startu obecenstvo rozhýbat a ptát se jich, abychom začali na dobré vlně a to se dle mého názoru podařilo. Věřím, že i bez přítomnosti Mika, se jim workshop líbí. Mike již bude přítomen právě na druhém workshopu v Olomouci za dva týdny.

Aký bol cieľ tohto workshopu?

Celý workshop byl zaměřený na členy produktu signály, kde jsme se chtěli nejen potkat se stálými členy, ale zároveň zlepšit znalosti a dovednosti obchodování signálů. V Crypto Kingdom se totiž zabýváme skutečným průběhem obchodů, nikoliv jen prostými analýzami. A právě psychiku v průběhu obchodů, řízení obchodů – to všechno jsme chtěli zlepšit.

Crypto Kingdom Workshop

Rád by som sa vrátil k vízií veľkej prednášky pre 100-200 ľudí, ktorú si zmieňoval. Môžeš aspoň niečo prezradiť?

Dobrá tedy. Poslední měsíce jsme se primárně soustředili na naše členy, což je vidět zvýšením komfortu a obsahuje v produktu signály. Po Novém roce bychom se rádi vrátili k naší vizi, abychom zde byli pro naprosté nováčky. Proto máme v plánu uspořádat přednášku s několika kryptoměnovými skupinami a představit tak opět veřejnosti základy kryptoměny a plno dalšího zajímavého. Víc už ovšem prozrazovat opravdu nechci, neboť detaily jsou stále v jednání.

Na jednom z videí som započul, že chystáte aj edukačné programy v školách. Je to stále v pláne?

V létě jsme se s Danem rozhodli, že do Crypto Kingdom přijmeme nadnárodní firmu, která právě se soustředí na práci v offlinu. To znamená, že v roce 2020 se budeme soustředit na tvorbu lokálních offline akcí a online dokončení části univerzity, abychom mohli pokračovat v edukaci právě i na školách.

Tak to je veľká vec, držím palce.

Ďakujem.

Crypto Kingdom organizuje 2. tradingový workshop už 30.11.2019 v Olomouci.

Pozvánka na workshop

https://www.youtube.com/watch?v=HPJOJ_aFuaE

Crypto Kingdom Workshop

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.