Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Správy dňa zo sveta kryptomien (3.5.): Top 10 kryptomien podľa CryptoMiso

Článok

Správy dňa
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Rastúci záujem o kryptomeny nás motivoval založiť novú pravidelnú rubriku Správy dňa zo sveta kryptomien, v podobe stručného prehľadu zaujímavosti, ktoré zaujali našu pozornosť.

Štvrtkové správy zo sveta kryptomien

Top10 kryptomien podľa CryptoMiso

Portál CryptoMiso zverejnil poradie Top10 kryptomien podľa počtu príspevkov, ktoré dosiahli jednotlivé kryptomeny na GitHube v kombinácii s ratingom Darpal. V prvej desiatke sa umiestnili Komodo (KMD), Lisk (LSK), EOS (EOS), Nuls (NULS), TRON (TRX), 0x (ZRX), RChain (RHOC), Nebulas (NAS), Republic Protocol (REN) a Olympus Labs (MOT). (cryptomiso.com)

Ethereum na 15 tisíc dolároch? Podľa zakladateľa Redditu do konca roka

Spoluzakladateľ sociálnej siete Reddit Alexis Ohanian je optimista čo sa týka budúcnosti Bitcoinu v roku 2018 a tiež predpovedá, že cena Ethereum bude do konca roka rásť na 15 tisíc dolárov. Viac o tejto téme v tomto našom článku.

Podľa Goldman Sachs nie je Bitcoin podvod. Plánuje s nim obchodovať

Portál New York Times vo svojom rozsiahlom článku z 2. mája uviedol, že banka Goldman Sachs nepovažuje kryptomeny za podvod a plánuje s nimi obchodovať. Viac o tejto téme si prečítajte v tomto našom článku.

Bloomberg: Budúcnosť kryptomien je nejasná

Bloobmerg vo svojom včerajšom článku, v ktorom opísal priebeh volatility kryptomien, obchodnú činnosť a koreláciu s ostatnými aktívami v priebehu posledných 16 mesiacov, dospel k záveru, že budúcnosť kryptomien je nejasná a nie sú zárukou budúcich výnosov. Viac o tejto téme v tomto našom článku.

Rýchle správy

  • CTO Redditu si myslí, že platby kryptomenami sa čoskoro vrátia na Reddit. Pridaný by mohol byť Litecoin
  • Južná Kórea zvažuje zrušiť zákaz ICO v krajine
  • Abra pridala do ponuky Monero, Lisk, Vege a NEM
  • Ontology uzavrelo spoluprácu s Naga

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, TelegrameInstagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.