Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Ethereum na 15 tisíc dolároch? Zakladateľ Redditu verí, že do konca roka

Článok

Alexis Ohanian - Ethereum
Alexis Ohanian - Ethereum

Spoluzakladateľ sociálnej siete Reddit Alexis Ohanian je optimista čo sa týka vývoja ceny Bitcoinu v roku 2018 a tiež predpovedá, že hodnota Ethereum bude do konca roka rásť až k 15 tisíc dolárom.

Ohanian, ktorý v súčasnosti pracuje na plný úväzok pre spoločnosť Intialized Capital, ktorá obchoduje s rizikovým kapitálom, uviedol v rozhovore pre časopis Fortune, že Bitcoin sa do konca roka dostane opäť na hodnotu 20 tisíc dolárov a Ethereum dosiahne cenu približne 15 tisíc USD.

Ethereum porastie vďaka vývoju aplikácii

Ohanian tvrdí, že hlavným dôvodom, prečo predpovedá taký výrazný rast Ethereum (ETH) je, že čoraz viac vývojárov používa sieť Ethereum na budovanie decentralizovaných aplikácii. Verí, že Bitcoin bude stále cenným držiteľom hodnoty, ale Ethereum nadobudne svoju skutočnú hodnotu, až keď sa začne používať na vývoj “Web 3.0”.

,,Stále držím Bitcoin a myslím si, že bude naďalej držiteľom hodnoty. Som však veľmi vzrušený ohľadom Ethereum, pretože na tom ľudia skutočne stavajú,“ dopĺňa svoj názor.

Ohanian pokračoval v rozprávaní o tom, ako pokročil vývoj technológie blockchainu. Podľa jeho tvrdení sa o technológiu nezaujímajú už len prví osvojitelia (developeri, progamátori) ale aj ľudia z marketingových spoločností a predajcovia produktov. To je nevyhnutné k tomu, aby technológia dosiahla svoj skutočný potenciál. ,,Tieto technológie nezmenia svet, ak ich nezačne každý používať,” poznamenal, pričom doplnil, že blockchain bude potrebovať ešte rok alebo dva, kým dosiahne svoj skutočný potenciál.

,,Väčšina naozaj životne dôležitých funkcií na úrovni protokolov, základy infraštruktúry okolo softvéru a blockchainu budú musieť byť postavené v nasledujúcom roku či dvoch, aby sme skutočne videli Web 3.0, v ktorý dúfame. To sú typy veci, ktoré podľa mňa vytvoria základ pre veľmi odlišný a oveľa lepší internet.”

Ohanian tiež priznal, že vývoj technológie blockchain a akceptáciu kryptotmien poznačujú rôzne podvody. ,,Je to frustrujúce, pretože to podkopáva túto skutočne inovatívnu technológiu. Títo ľudia by mali byť úplne zastavení.”

TIP: Godlman Sachs mení hru. Bitcoin nepovažuje za podvod

Zdroj: coindoo.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, TelegrameInstagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.