Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Správy dňa zo sveta kryptomien (4.5.): Čaká kryptomeny pád o 90%?

Článok

Správy dňa - pád
Správy dňa - pád

Rastúci záujem o kryptomeny nás motivoval založiť novú pravidelnú rubriku Správy dňa zo sveta kryptomien, v podobe stručného prehľadu zaujímavosti, ktoré zaujali našu pozornosť.

Piatkove správy zo sveta kryptomien

Zrušené ICO Telegramu

Populárny program Telegram, ktorý je v krypto-komunite veľmi dobre známy, zrušil svoju počiatočnú ponuku mincí ICO, ktorá bola v posledných mesiacoch niekoľkokrát medializovaná. Viac informácii v tomto našom článku.

Pád kryptomien o 90%?

Investičná banka GB Bullhound vo svojej predikcií predpovedá, že cena kryptomien spadne počas nasledujúcich 12 mesiacov o 90%. V dôsledku toho zanikne mnoho virtuálnych mien, no tie ktoré prežijú, by mali následne zaznamenať veľký rast. Uvedené je to v správe CEO GB Bullhound Sebastiana Markowského.

,,Akonáhle prejde táto ‘‘krypto-zima”, dynamika rastu vzácnych ‘‘preživších’’ bude bezprecedentná,” uviedol. (ccn.com)

MasterCard mierne oslabil kvôli kryptomenám

Štvrťročný rast spoločnosti Mastercard bol poznačený miernym poklesom v dôsledku menšieho počtu zákazníkov, ktorí kupujú kryptomeny pomocou kreditných kariet, informoval CNBC. Hlavná finančná riaditeľka spoločnosti MasterCard Martina Hund-Mejeanová uviedla, že kryptomeny nie sú niečim na čom by sa v rámci svojej finančnej stratégie spoliehali, pretože nevedia predpovedať, ako sa bude tento sektor vyvíjať. cointelegraph.com)

Bývalá riaditeľka Goldman Sachs mieri do krypto start-upu

Priyanka lilaramani, bývalá výkonná riaditeľka spoločnosti Goldman Sachs s 10 ročnými skúsenosťami v tejto pozícii, sa pridala k zastúpeniu maltského krypto start-upu HOLD, kde zaujme pozíciu nového generálneho riaditeľa. ,,Sila a potenciál blockchainu ako technológie a kryptomien ako aplikácii sú nepopierateľné,” uviedla počas svojho príhovoru.(cointelegraph.com)

Dr. Doom o decentralizácii: ,,Je to kravin*!“

Ekonóm Nouriel Roubini v rámci konferencie Milken Instutute opäť ostro kritizoval kryptomeny. Zašiel až tak ďaleko, že všetky rozhovory o decentralizácií sú podľa neho jednoducho bulls-h-ity (kravin*)”. Viac o tom píšeme v tomto našom článku.

Rýchle správy

  • Kryptoburza Binance pridala do ponuky ďalšiu kryptomenu obchodovateľnú voči USDT – Ripple (XRP)
  • Etiópska vláda podpísala Memorandum o porozumení (MOU) s developermi kryptomeny Cardano (ADA). Dohoda spočíva vo využití ich blockchain technológie v oblasti agritech priemyslu
  • Irán dokončil prvotnú fázu vývoja vlastnej kryptomeny. Krajina je známa tým, že nedávno zakázala obchodovanie s kryptomenami, no vlastnej digitálnej meny sa zjavne nebráni

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, TelegrameInstagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.