Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

,,Je to kravin*!,” povedal o decentralizácii Dr. Doom. Investorov do kryptomien označil za hlupákov

Článok

Nouriel Roubini
Nouriel Roubini

Ekonóm Nouriel Roubini v rámci konferencie Milken Instutute opäť ostro kritizoval kryptomeny. Zašiel až tak ďaleko, že všetky rozhovory o decentralizácií sú podľa neho jednoducho bulls-h-ity (kravin*)”.

V reakcii na tieto slová mu povedal Bill Barhydt, ktorý pracoval na kryptografii pre CIA, že ,,ani nevie, kde začať…”.

Roubini je v niektorých kruhoch známy ako “Dr. Doom” vďaka jeho úspešnej predpovedi finančnej krízy z roku 2008. Aktuálne ostro odsudzuje kryptomeny argumentujúc tým, že digitálne mince nemajú žiadnu hodnotu a majú problémy so škálovateľnosťou v porovnaní s centrálne sprostredkovanými platobnými systémami.

Ďalší člen diskusie Alex Mashinksy, generálny riaditeľ Celius Network, naznačil, že kryptomeny majú potenciál oslobodiť jednotlivcov od uchopenia finančných inštitúcii. Roubini na to reagoval tým, že týmito vyhláseniami zavádza respektíve balamutí ľudí.

,,Prečo si nekúpite jednu mincu, potom nám môžete povedať ako funguje,“ reagoval na to Mashinksy.

Roubini predpokladá, že viacero krajín začne vytvárať nelegálne kryptozmenárne, pričom ako príklad uviedol Čínu. Po tom ako budú prijaté nové regulácie, celá táto “bublina” dospeje ku svojmu koncu.

,,Nie je tu žiadna decentralizácia, je to jednoducho hovadi**” povedal, pričom sa vrátil ku koncu minulého roku. ,,Bola to bublina. Tí, ktorí prišli na párty neskoro sú hlupáci,” povedal o tých, ktorí koncom roka investovali do Bitcoinu, keď sa obchodoval za 20 tisíc dolárov. Aktuálne sa Bitcoin snaží vrátiť na päťciferné čísla.

Zdroj: nypost.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, TelegrameInstagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.