Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Správy dňa zo sveta kryptomien (4.2.) – Rast Litecoin a Cardano, čínsky blok, ruské regulácie

Článok

Správy dňa zo sveta kryptomien (4.2.)
Správy dňa zo sveta kryptomien (4.2.)

Rastúci záujem o kryptomeny nás motivoval založiť novú pravidelnú rubriku Správy dňa zo sveta kryptomien, v podobe stručného prehľadu zaujímavosti, ktoré zaujali našu pozornosť.

Ak sa vám tento typ článkov páči, dajte nám like alebo pozitívny komentár pod článok, aby sme vedeli, že máme v tomto formáte pokračovať. Zatiaľ ho spúšťame len skúšobne na pár nasledujúcich dní.

Nedeľňajšie správy zo sveta kryptomien

Čína po vzoru Facebooku zablokovala na sociálnych sieťach všetky reklamy súvisiace s kryptomenami.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Spoločnosť Ripple (XRP) uzavrela spoluprácu s ďalšími významnými spoločnosťami. Prečítajte si celý článok.

,,Kryptomeny nezmiznú a stanú sa 10 biliónovým trhom,” povedal v rozhovore pre bitcoinist.com David Crake, šéf LDJ Capital s 200 miliónovým kryptomenovým fondom.

Fanúšik New England Patriots kúpil za 2,2 bitcoinu lístky na tohtoročný Super Bowl, ktorý je najsledovanejšou športovou udalosťou roka v USA.

Spoločnosť UPS plánuje použiť Bitcoin ako jeden zo spôsobov platby.

Hodnota kryptomien Cardano a Litecoin v priebehu posledných 24 hodín vzrástla o 15 respektíve 20 percent. ,,Cardano a Litecoin sa môžu stať naozaj veľkými tokenmi. Litecoin ako mnoho ľudí očakáva bude používaný na každodenný nákup menších produktov, ako je napríklad káva či cestovné lístky. Cardano sa môže stať ďalším Ethereom, má silný technologický tím a dobrú filozofiu,” povedal k rastu ich hodnoty Zack Wally, blockchainový developer z Moskvy.

Na svete existuje už vyše 2150 bitcoinových automatov, pričom 41% z nich už podporuje aj Litecoin. Pre porovnanie ešte v decembri to bolo len 33%.

Predseda ruskej vlády Dmitrij Medvedev chce, aby členské štáty Euroázijskej hospodárskej únie zaujali jednotný prístup k regulácii kryptomien. Medzi členov patrí okrem Ruska aj Bielorusko, Arménsko, Kazachstan a Kirgizsko.

Máte tip na zaujímavú informáciu? Chceli by ste sa podieľať na tvorbe tohto portálu? Kontaktujte nás:
kryptonovinky(zavinac)gmail.com.
Ďakujeme!

 

Ak sa Vám páčia naše články sledujte nás na Facebooku a Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.