Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Dobré správy pre Ripple. Spoločnosť uzavrela ďalšie partnerstvá s bankami

Článok

Ripple a Abu Dhabi
Ripple a Abu Dhabi

Spoločnosť Ripple (XRP) dosiahla ďalší významný míľnik oznámením spolupráce s National Bank of Abu Dhabi (NBAD). Najväčšia banka v Spojených arabských emirátoch sa stala prvou na Blízkom východe, ktorá bude používať technológiu Ripple, aby poskytla svojím klientom rýchle cezhraničné platby v reálnom čase.

Cieľom “RippleNet” je uľahčiť medzinárodné prevody a poskytnúť alternatívny mechanizmus k súčasnému systému SWIFT, ktorý na dnešnú dobu už nie je technologicky vyspelý. Blockchainová technológia prinesie bankovníctvu rýchlosť, bezpečnosť a transparentnosť.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Ripple prináša rýchle medzinárodné prevody

,,V spoločnosti NBAD sa snažíme, aby sme našim klientom ponúkali efektívne a transparentné služby. Technológia blockchainu nám prináša nový spôsob dosiahnutia cieľov a lepšie slúži našim zákazníkom, pričom pridáva hodnotu prostredníctvom prístupnosti a transparentnosti. Ako prvá banka, ktorá si osvojuje Ripple, ponúka NBAD inovatívne riešenia pre potreby našich klientov,” povedal výkonný riaditeľ pre obchodné a produktové oddelenie v spoločnosti GZB Business Romana Kumar.

CEO Spoločnosti Ripple Brad Garlinghouse na margo tejto novinky povedal: ,,Banky a ich zákazníci počuli o prísľube blockchainovej technológie umožňujúcej platby v reálnom čase. Spoločnosť NBAD robí realitu tým, že ponúka platby typu Ripple všetkým svojim zákazníkom.”

,,Ripple nie je dokonalý a neexistuje záruka, že ho príjmu všetky banky. Mam však v tento produkt silnú dôveru, pretože ak by SWIFT dokázal byť lepší, tak by už dávno bol. Medzinárodné transakcie trvajú dni a Ripple môže urobiť to isté v priebehu pár sekúnd,” myslí si trhový špekulant David DeCarlo zo Somervillu.

Spoločnosť nedávno oznámila spoluprácu aj s jednou z najväčších bánk v Thajsku Bank of Ayodhya PCL a tiež so Santander Group a spoločnosťou MoneyGram, ktorá sa špecializuje na prevody peňazí.

Súhrn dnešných top správ zo sveta kryptomien nájdete tu.

Ak sa Vám páčia naše články sledujte nás na Facebooku a Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.