Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Správy dňa zo sveta kryptomien (3.2.) – Úspešné ICO VinChain, bublina či príležitosť, NANO na Binance

Článok

Kryptonovinky.sk - správy dňa
Kryptonovinky.sk - správy dňa

Rastúci záujem o kryptomeny nás motivoval založiť novú pravidelnú rubriku Správy dňa zo sveta kryptomien, v podobe stručného prehľadu zaujímavosti, ktoré zaujali našu pozornosť.

Ak sa vám tento typ článkov páči, dajte nám like alebo pozitívny komentár pod článok, aby sme vedeli, že máme v tomto formáte pokračovať. Zatiaľ ho spúšťame len skúšobne na pár nasledujúcich dní.

Sobotňajšie novinky zo sveta kryptomien

Najväčšia ruská banka Sberbank prostredníctvom svojej dcérske spoločnosti Sberbank Switzerland AG otvorí vo Švajčiarsku vlastnú kryptoburzu, ktorá však nebude poskytovať služby súkromným investorom, ale len právnickým osobám.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Rusko je na ceste k legalizácii kryptoobchodu vďaka pripravovanému zákonu, ktorého finálna podoba by mala byť známa v priebehu leta. Cieľom Ruska je prostredníctvom týchto úprav dosiahnuť zníženie rizika podvodov a zvýšenie príjmov z daní.

Stratég z Wall Street Tom Lee vidí aktuálnu situáciu na trhu ako príležitosť na dobrú investíciu. Naopak kryptokritik Nouriel Roubini tvrdí, že bublina konečne praskla. Prečítajte si viac o ich názoroch v tomto článku.

Po strmom páde hodnota hlavných kryptomien v priebehu posledných 24 hodín rastie, pričom cena Bitcoinu je v čase písania tohto článku na úrovni 8791 USD (nárast o 6%). Aktuálny stav môžete sledovať na tomto linku.

Kryptomenová filantrópia je v rozkvete. Fond The Pineapple Fund, ktorého zakladatelia zostávajú anonymní, venoval bitcoiny v hodnote 5 miliónov dolárov nadácii Open Medicine Foundation na podporu urýchlenia výskumu na liečbu myalgickej encefalomyelitídy (syndróm chronickej únavy).

Kryptomena NANO je od včera zalisovaná na kryptoburze Binance v menových pároch NANO/BNB, NANO/BTC a NANO/ETH.

ICO ViNChain, platforma decentralizovaných informácií o vozidlách založená na blockchaine, spustila svoje dlho očakávané ICO. Za menej ako 24 hodín sa nazbieralo vyše 1670 ETH, čo predstavuje niečo okolo 1,5 milióna dolárov.

Máte tip na zaujímavú informáciu? Chceli by ste sa podieľať na tvorbe tohto portálu? Kontaktujte nás: kryptonovinky(zavinac)gmail.com. Ďakujeme!

 

Ak sa Vám páčia naše články sledujte nás na Facebooku a Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.