Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (28.5.): McAfee upozorňuje na príchod býkov!

Článok

Správy dňa a Býky
Správy dňa a Býky

Rastúci záujem o kryptomeny nás motivoval založiť novú pravidelnú rubriku Správy dňa zo sveta kryptomien, v podobe stručného prehľadu zaujímavosti, ktoré zaujali našu pozornosť.

Pondelkové správy zo sveta kryptomien

Udrží sa Bitcoin nad $7000?

Kryptomenám sa naďalej nedarí a Bitcoin, ktorého hodnota pomaly klesá k 7000 dolárom, medzitým požiera ostatné altcoiny, keď jeho dominancia na trhu predstavuje už takmer 40%. Celková kapitalizácia trhu s digitálnymi menami klesla už len na 313 miliárd USD. Klesajúci trend zrazil na kolená aj kryptomeny TRON a EOS, ktoré čaká v najbližších dňoch spustenie mainnetu. Tron (TRX) oslabil za posledných 24 hodín o 10 percent, EOS o štyri. (coinmarketcap)

McAfee upozorňuje na príchod býkov

,,Býci prichádzajú na chrbte EOS. Tí, ktorí shortujú Bitcoin a iné meny: Pripravte sa na výbuch, z ktorého sa nikdy nezotavíte. Definitívny moment kryptomien je tu!,“ napísal dnes na Twitteri John McAfee.

Vyjadrenia zakladateľa prvého komerčného antivírusu však treba brať s rezervou, hoci je považovaný za človeka s veľkým vplyvom v oblasti kryptomien. McAfee nedávno tiež vyhlásil, že Bitcoin v júli dosiahne hodnotu okolo 15 tisíc dolárov a najznámejšia je jeho predpoveď, že do konca roku 2020 bude stáť Bitcoin milión dolárov. AK sa tak nestane, vraj zje svoj vlastný penis v národnej televízií. (twitter.com)

Kupovať Bitcoin a predávať altcoiny?

Známy investor do rizikového kapitálu Spencer Bogart v rozhovore pre CNBC povedal, že Bitcoin sa bude do konca roka obchodovať aspoň za 10 tisíc dolárov. Odporúča kupovať BTC a predávať altcoiny. Viac o tom píšeme v tomto článku.

Kúpil Tron BitTorent?

Twittrom sa šíri dokument, ktorý má byť dôkazom toho, že Justin Sun, zakladateľ Tronu (TRX) kúpil BitTorrent. CEO Tronu však zatiaľ žiadne oficiálne vyhlásenie na túto tému neposkytol. Justin Sun však potvrdil, že Tron bude od 29. mája zalistovaný na burze OEX.

Rýchle správy

  • Trading obchodná platforma eToro pridala do ponuky páry BTC/EUR a ETH/EUR
  • Binance zalistovala kryptomenu Civic (CVC)
  • Binance oznámila, že pridá trading páry EOS/BNB a EOS/USDT hneď po tom, ako EOS prejde prechodom na vlastný mainnet
  • Burza Poloniex, ktorá žiadala svojich užívateľov o doplnenie osobných informácií v rámci nových nariadení, mala technické problémy, na ktoré sa sťažovalo mnoho jej užívateľov. Tým po aktualizácií burza “zamrzla” a nemohli pokračovať v obchodovaní
  • Johna McAfeeho, tvorcu antivírusu McAfee, ktorý je veľkým podporovateľom kryptomien, stvárni vo filme “King of the Jungle“ herec Johny Depp

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame a Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.