Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Kúpte Bitcoin a predajte altcoiny, povedal pre CNBC analytik z Wall Street

Článok

zo dňa

Spencer Bogart

Známy investor do rizikového kapitálu Spencer Bogart v rozhovore pre CNBC povedal, že Bitcoin sa bude do konca roka obchodovať aspoň za 10 tisíc dolárov.

Bogart, ktorý je partnerom vo firme VC Blockchain Capital, bol údajne prvým Wall Street analytikom, ktorý sa začal zaoberať Bitcoinom a blockchain technológiou, píše CoinTelegraph.

Bitcoin je aktuálne v záporných číslach už tri týždne, čo je najdlhšia séria strát od septembra 2017. Napriek tomu Bogart načrtol dlhodobejšiu perspektívnu prognózu pre Bitcoin: ,,Z dlhodobého hľadiska je cesta neporušená… Objavuje sa inštitucionalizácia Bitcoinu. Každá veľká banka sa snaží v tomto smere niečo urobiť. Buď budú Bitcoin ponúkať svojim klientom prostredníctvom platformy, ktorú vytvárajú, alebo otvárajú obchodný stôl (trading desk).”

Bogart však naznačil, že mnoho altcoinov je pravdepodobne nadhodnotených a sú rizikové, pričom načrtol paralelu medzi rozmachom ICO koncom roka 2017 a začiatkom roku 2018 s boomom dot-com bubliny na začiatku roku 2000, varujúc, že mnohé kryptomeny sú nadhodnotené.

Na základe toho uviedol, že bude predávať kryptomeny ako Cardano, Tron, IOTA a NEO a bude držať Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash a EOS.

Pokiaľ ide o Ethereum, domnieva sa, že ho v ovplyvňujú mnohé nadhodnotené tokeny, ktoré sú postavene na tejto platforme. Budúcnosť Ethereum preto vidí ako úzko prepojenú s budúcim vývojom ICO.

Čo sa týka vývoja ceny Bitcoinu, položil si otázku: ,,Môže ísť Bitcoin ešte nižšie? Rozhodne. Či si myslím, že bude mať vyššiu hodnotu o rok než má teraz? Určite. Stavil by som na to, že Bitcoin skončí tento rok minimálne nad 10 tisíc dolármi.”

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame a Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

loading...

Bitcoin

Krypto správy dňa (20.7.): Bitcoin požiera ostatné kryptomeny, tie krvácajú

Článok

zo dňa

od

Bitcoin požiera altcoiny - správy dňa

 Rastúci záujem o kryptomeny nás motivoval založiť novú pravidelnú rubriku Správy dňa zo sveta kryptomien, v podobe stručného prehľadu zaujímavosti, ktoré zaujali našu pozornosť.

Piatkove správy zo sveta kryptomien

Bitcoin požiera ostatné kryptomeny

Už dlhú dobu sme nevideli takú dominanciu Bitcoinu na trhu s kryptomenami ako je práve teraz. Podľa aktuálnych údajov portálu CoinMarketCap má najhodnotnejšia kryptomena na svete 45% podiel na celom trhu, kým ešte v úvode mája to bolo približne 35% a podobné čísla okolo 36-38% sme videli aj v úvode júna. Aktuálne však BTC ostatné altcoiny doslova vyciciava. Dôsledkom tohto je, že za posledných 7 dní v páre s Bitcoinom oslabili z TOP20 kryptomien všetky s výnimkou Stellaru (+29%), Cardano (+15%) a Dash (+2%).

Výrazne si pohoršili napríklad Ethereum (-10%), XRP (-12%), IOTA (-12%), NEO (-11%), Ethereum Classic (-14%), Litecoin (-7%) Binance Coin (-15%) či VeChain (-35%).

Fortune zaradil do “TOP 40 under 40” 5 ľudí z oblasti kryptomien

V tradičnom rebríčku magazínu Fortune, ktorý vybral 40 najúspešnejších respektíve najvplyvnejších mladých ľudí pod 40 rokov, sa umiestnili piati z oblasti kryptomien:

20. miesto: Brian Armstrong, 34-ročný generálny riaditeľ hlavnej americkej kryyptozmenárne Coinbase (minulý rok skončil na desiatom mieste)
22. miesto: Vitalik Buterin, 24-ročný zakladateľ Ethereum, druhej najhodnotnejšej kryptomeny na svete
25. miesto:  Pavel Durov, 33-ročný ruský developer, ktorý založil Telegram, pre ktorý v rámci ICO vyzbieral 1,7  miliardy dolárov, aby mohol vydať natívny token
24. miesto: Vlad Tenev (31) a Baiji Bhatt (33), spoluzakladatelia aplikácie Robinhood, ktorá od februára ponúka platformu na obchodovanie s kryptomenami v niektorých štátoch USA s nulovými poplatkami

(cointelegraph)

Hayes chce test na 5000$, kým pôjdeme “To the Moon!”

Arthur Hayes, generálny riaditeľ BitMEX si stále myslí, že Bitcoin môže ešte klesnúť k hodnote 5000 dolárov, kým sa vydá na cestu k dosiahnutiu ceny 50 000 dolárov do konca roku 2018. Viac o tom píšeme v tomto článku.

Novogratz: Globálne prijatie kryptomien príde o 5 či 6 rokov

Bývalý obchodník z Wall Street, miliardár Mike Novogratz si myslí, že masové prijatie kryptomien a technológie blockchain nepríde skôr než do piatich či šiestich rokov. Zakladateľ kryptoinvestičnej spoločnosti Galaxy Digital to povedal počas konferencie Beyond Blocks v Južnej Kórei, na ktorej však zároveň uviedol, že očakáva, že mnoho inštitúcii prejde do tohto odvetvia už v najbližších dvoch či troch rokoch. Minimálne polovica desaťročia však bude potrebná na to, aby si ľudia zvykli na novú technológiu a osvojili si ju. (cointelegraph)

HSBC je v prípade kryptomien opatrná

Jeden z najvyšších predstaviteľov banky HSBC Josh Bottomley v rozhovore pre Forbes priznal, že banka pozorne sleduje kryptomeny, no aktuálne nie je v stave, že by plánovala vstúpiť do tejto oblasti a investovať do nich. Bottomley však priznal, že existujú prípady tokenov alebo coinov, ktoré sú skutočne užitočné pre určitý účel. Hoci HSBC zostáva naďalej ostražitá voči kryptomenám, pokiaľ ide o technológiu blockchain, testuje jej potenciál vo využití rôznych aplikácií. (cointelegraph)

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

loading...
Čítať ďalej

Bitcoin

CEO BitMEX-u: Rád by som videl test Bitcoinu na $5000

Článok

zo dňa

od

Arthur Hayes

Arthur Hayes, generálny riaditeľ BitMEX-u si stále myslí, že Bitcoin môže ešte klesnúť k hodnote 5000 dolárov, kým sa vydá na cestu k dosiahnutiu ceny 50 000 dolárov do konca roku 2018.

Povedal to v relácii CNBC, v rámci ktorej sa jej hostia snažili vysvetliť prečo Bitcoin v stredu 17. júla vzrástol zo 6700 USD na 7500 USD prakticky v priebehu jeden hodiny. Hayes, ktorého obchodná platforma vydáva pravidelné trhové analýzy a výskumy, napriek veľkému rastu BTC v spomínanom období stále očakáva, že to najhoršie Bitcoin ešte len čaká. ,,Chcel by som vidieť test na 5000 dolároch, aby sme naozaj zistili, či sme dosiahli dno… Ak to tak bude, potom sa môžeme pripraviť na jazdu k 50 000 dolárom do konca tohto roka,” uviedol.

Hayes sa zároveň domnieva, že reálny je aj taký scenár, že aktuálne pôjde hodnota Bitcoinu k $8000, možno až $9000, kým sa dočkáme pádu na $5000.

Zdroj: Cointelegraph

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

loading...
Čítať ďalej

Bitcoin

Krypto správy dňa (19.7.): Charlie Lee odporúča najprv Bitcoin, až potom “shitcoiny” vrátane Litecoinu

Článok

zo dňa

od

Charlie Lee a správy dňa

 Rastúci záujem o kryptomeny nás motivoval založiť novú pravidelnú rubriku Správy dňa zo sveta kryptomien, v podobe stručného prehľadu zaujímavosti, ktoré zaujali našu pozornosť.

Štvrtkové správy zo sveta kryptomien

Charlie odporúča pred Litecoinom investíciu do Bitcoinu

Charlie Lee, ktorý je zakladateľom kryptomeny Litecoin, napísal na twitteri zaujímavú myšlienku: ,,Dokopy tu bude približne 21 miliónov Bitcoinov. To nie je ani toľko, aby mohol jeden Bitcoin vlastniť každý milionár na svete. Takže kým kúpite iný coin (vrátane Litecoinu), pokúste sa dosiahnuť, aby ste mali aspoň 1 BTC. Keď budete mať jeden Bitcoin, potom kúpte všetky shitcoiny, ktoré chcete.”  Kuriózne krátko po tomto tweete zaznamenal Bitcoin výrazný nárast hodnoty, na čo Lee zareagoval doplňujúcim vtipným tweetom: ,,Toto sa stane, keď všetci moji followers kúpia 1 BTC”. (ambcrypto)

Stratil Bitman svoju dominanciu?

Kanadská spoločnosť Hut 8 zameraná na ťažbu Bitcoinu, oznámila dokončenie svojej druhej ťažobnej prevádzky. Hut 8 v tlačovej správe tvrdí, že “farma“ na ťažbu kryptomien bola dokončená v dostatočnom predstihu pred septembrovým deadline a CEO spoločnosti Andre Kiguel uviedol, že sa stala najväčším kryptoobchodníkom na svete. Spoločnosť zároveň uvádza, že od spustenia ťažby v decembri minulého roka vyťažila okolo 1900 Bitcoinov (BTC). Ak sú vyhlásenia spoločnosti z Toronta naozaj pravdivé, jej kapacity sú väčšie než má čínsky Bitman, ktorý je všeobecne považovaný za najväčšieho giganta v oblasti ťažby BTC. (cointelegraph)

Kryptomeny komplikujú regulácie. V priebehu času sú cennými papiermi i komoditami

V americkej snemovni reprezentantov Spojených štátov na verejnom pojednávaní 18. júna zhodli na tom, že digitálne aktíva (kryptomeny) komplikujú tvrdé a rýchle rozlíšenie existujúcich regulačných rámcov. Okrem iného bolo uvedené napríklad to, že v čase investície do kryptomien  v ich “pred-funkčnom období”, teda v čase vývoja a ICO, ide o investičnú zmluvu a teda cenné papiere, ktoré ma regulovať SEC. Keď sa však tokeny dostanú do decentralizovanej siete, ako je napríklad Ethereum, stanú sa komoditou, ktorá má byť zas regulovaná Komisiou pre obchodovanie s komoditnými futures (CFTC). Inak povedané kryptomeny menia svoj regulačný status, pretože prechádzajú z jedného kontextu do druhého, čo spôsob ich regulácie výrazne komplikuje. (cointelegraph)

Miliardár Ken Griffin neverí kryptomenám. Vraj ich nepotrebujeme

Ken Griffin, generálny riaditeľ a zakladateľ hedžového fondu Citadelle, zopakoval svoj negatívny názor na Bitcoin. V rozhovore pre CNBC uviedol, že mladá generácia by mala robiť niečo produktívnejšie, než investovať svoje peniaze do digitálnych mien. ,,Nemám žiadneho správcu portfólia, ktorý by mi povedal, že by sme mali nakupovať kryptomeny. Ani jedného jediného,” vyhlásil a dodal: ,,Nepotrebujeme kryptomeny. Sú tu riešenia, ktoré vyriešia problémy (aj bez nich),” dodal. (cointelegraph)

Silbert si myslí, že medvede vyčerpali energiu

Barry Silbert, zakladateľ a generálny riaditeľ Digital Currency Group, uviedol v rozhovore pre CNBC, že Bitcoin ukazuje znaky býčieho trhu. Podľa Silberta aktuálne mieri do Bitcoinu množstvo inštitucionálnych peňazí, ktoré čakali a hľadali príležitosť, kedy je správy čas na vstup na trhu. Napokon údajne medvede “vyčerpali svoju energiu”. (ambcrypto)

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

loading...
Čítať ďalej

Bitcoin

Krypto správy dňa (18.7.): Čo je za rastom Bitcoinu? Toto sú možné dôvody

Článok

zo dňa

od

Správy BTC rast

 Rastúci záujem o kryptomeny nás motivoval založiť novú pravidelnú rubriku Správy dňa zo sveta kryptomien, v podobe stručného prehľadu zaujímavosti, ktoré zaujali našu pozornosť.

Stredajšie správy zo sveta kryptomien

Čo je za rastom Bitcoinu? Toto sú možné dôvody

Prišiel toľko vytúžený “To The Moon” alebo ide len o ďalšiu pascu whales? Bitcoin zaznamenal v uplynulých dňoch nevídaný nárast, z ktorého sa tešia investori a prekvapil aj trejderov.

Nouriel Roubini, známy aj ako Mr. Doom a veľký kritik kryptomien, tomuto nárastu hodnoty najznámejšej virtuálnej meny neverí. ,,Bitcoin dnes doslova vyletel o 10% za 30 minút, bez akýchkoľvek správ. Takže jediné vysvetlenie je, že ide o manipuláciu,” uviedol na Twitteri a dodal, že rast BTC zrejme spôsobilo „vytlačenie” ďalších 200 miliónov USDT, pričom poukázal na minulý rok, kedy Tether zjavne ovplyvňoval cenu Bitcoinu.

Za súčasným rastom BTC okrem spojenia s ďalšími USDT v obehu, dozaista súvisí aj takzvané „FOMO” – teda “strach z premeškanej príležitosti”. Inak povedané tí, čo čakali na nižšiu cenu na nákup, teraz kupujú zbŕklo a drahšie, pretože sa obávajú, že Bitcoin už nikdy lacnejší nebude.

Bitcoinu mohla v predchádzajúcich dňoch pomôcť aj špekulácia o tom, že spoločnosť BlackRock, ktorá je jednou z najväčších subjektov, ktore ponúkajú obchodovanie s ETF (fondy obchodované na burze), chce spustiť Bitcoin ETF. CEO  spoločnosti Larry Fink však tuto fámu neskôr poprel a uviedol, že sa zaoberajú výhradne blockchain technológiou, ktorú považujú za fascinujúcu.

V súvislosti so vstupom do trhu s kryptomenami bol zároveň spájaný aj najväčší európsky hráč na trhu s ETF, vo Švédsku založená spoločnosť XBT Provider.

K týmto správam je zároveň nutne dodať, že v auguste má Americká komisia pre cenné papiere a burzu (SEC) rozhodnúť, či schváli chicagskej burze CBOE obchodovanie s Bitcoin ETF, pričom na rozdiel od minulých pokusov je tentokrát naozaj reálne, že sa tak stane.

Príchod ETF na trh s kryptomenami by bol dozaista veľkou vecou. Či by však spôsobil vytúžené nové maximá pre kryptomeny, je pochopiteľne veľmi otázne. Pravdou je, že v minulosti spôsobilo schválenie ETF so zlatom výrazný nárast hodnoty tejto komodity a preto sa predpokladá, že rovnaký scenár by mohol čakať aj Bitcoin.

Aktuálne je veľmi ťažké odhadnúť, ktorým smerom sa BTC vydá. Veľký nárast jeho hodnoty v priebehu prakticky pár hodín však nepôsobí veľmi dôveryhodne a jednou z alternatív preto stále môže byť aj vytvorenie akejsi pasce na neskúsených investorov.

Coinbase a cenné papiere? Napokon je všetko inak

Kryptozmenáreň Coinbase mala získať súhlas od Komisie pre cenné papiere a burzu (SEC) na zalistovanie cenných papierov (a teda digitálnych tokenov-kryptomien, ktoré sú považované za cenné papiere), no napokon je všetko inak. Spoločnosť toto oznámenie stiahla a pre Bloomberg uviedla, že v skutočnosti nedostala takéto regulačné schválenie. Aby Coinbase mohla zalistovať kryptomeny, ktore sú považované za cenné papiere, musí dostať schválenie od SEC a tiež od úradu pre reguláciu finančného priemyslu FINRA. (cointelegraph)

Stronghold USD bude kopírovať hodnotu dolára

Na trh prichádza nový token, ktorý má kopírovať hodnotu amerického dolára. Volá sa Stronghold USD a beží na blockchaine Stellaru. Ten už od roku 2017 využíva spoločnosť IBM, ktorá bude Stronghold USD podporovať.  (cointelegraph)

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

loading...
Čítať ďalej

Bitcoin

Marek Vaňha z MCG: Elliottovy vlny mi změnily život. Dno BTC očekávam mezi 4800 – 3000 USD

Článok

zo dňa

od

Marek Vaňha

Vyspovedali sme Mareka Vaňhu, ktorého v trejderskej skupine Mike Crypto Group poznajú aj pod prezývkou “Mistr Eliot”. Niet sa čomu čudovať, veď keď sme ho požiadali o schválenie nadpisu tohto článku, požiadal nás, aby sme v ňom spomenuli Elliottovy vlny. ,,Rád bych Elliottovi udělal reklamu. Zaslouží si, aby se o něm vědělo. Moc traderů tomu nerozumí a nezná to, tak bych jim rád ukázal, jak skvělé to je.” No mohli sme odmietnuť?

Na úvod sa nám Marek predstav. Ako dlho sa venuješ kryptomenám, čo ťa na tom baví a naopak…

Ahojte, crypto se věnuju od 2017. Po cestě z práce mi volal mi tata a povídá „Mladej, nekupíme Bitcoin“ a tím to všechno začalo. Nechtěl jsem do toho skákat po hlavě jako většina a tak jsem sledoval situaci a postupně zjišťoval jaký to má vlastně potenciál. Chtěl jsem původně pouze nakupit a zahodlit pro světlé zítřky, ale pak jsem objevil trading view a bylo to v háji. Od té doby absolutní obsese a probděné noci. Mám vystudovanou strojařinu a trading mi připomíná začátky v termomechanice, kdy zpočátku absolutně nechápete, co se kolem Vás děje, ale čím víc do toho pronikáte, tím více se celý obraz skládá dohromady. Trading je pro mě souboj těch nejlepších, kdy Vy skládáte zdánlivě nesouvisející indicie, abyste vytvořili obraz dalšího postupu. Je to jako když Q zanechává po Bondovi malé drobky po cestě na Skyfall tak, aby je dokázal Silva sledovat. Ne příliš velké aby je mohl najít každý, ale zase ne příliš malé, aby je nedokázal najít nikdo. A tam je přesně ta hranice mezi tradingem a gamblingem. To na tom zbožňuju, hledání řádu ve zdánlivém chaosu. Co nesnáším, je manipulace ze strany medií, kdy všechny zprávy vychází přesně tak jak mají, aby ovlivnily celý trh. Na to ale nemá cenu bědovat, je to prostě proměnná, se kterou se musí počítat.

Od leta 2018 si sa stal novou tvárou admin tímu skupiny MCG. Ako si sa k tou dostal a ako by si hodnotil doterajšie pôsobenie v skupine?

Ke skupině jsem se dostal přes kamaráda na doporučení. Pamatuju si, jak mi říkal, kámo, tohle je bomba, litr měsíčně a Ti kluci fakt jedou bomby (úsmev) Říkal jsem si, proč bych platil nějakou skupinu, když je na netu tolik informací zdarma. Nevěřil jsem mu, ale vyzkoušel jsem měsíční členství zdarma a od té doby tam jsem. Mike je absolutní špička mezi tradery v CZ a možná i ve světě a neustále žasnu, jaký má styl a motivuje mě do toho být ještě lepší.

Členovia skupiny ti dali peknú prezývku “Mistr Eliot”. Môžeš našim čitateľom vysvetliť prečo?

S tím mistrem nevím, ale jsem naprosto zamilovaný do teorie Elliott waves (úsmev). Narazil jsem na ni v jedné predikci na trading view někdy minulý rok na podzim a říkal jsem si, co to je těch 5 vln…no a od té doby v tom ležím každý den a nasávám informace jak houba. Ta teorie pochází z pozdních 20.let a popisuje detailně jak se dá predikovat chování davu.

Ako sa pozerať na momentálnu situáciu okolo BTC a celého krypta? Kam až môže Bitcoin spadnúť?

BTC teď prochází korekcí, která je nutné pro jeho další rozvoj. To co se dělo přes vánoce bylo šílenství a grafy potřebují čas na zotavení. Po takovém runu, který BTC předvedl minulý rok, byla tato korekce nevyhnutelná. Upřímně ale ať jde BTC nahoru nebo dolu, dá se na něm stále pěkně vydělávat. Jen to chce už širší znalosti a brutální disciplínu. Není to tak jednoduché jako v 2017, kdy stačilo nakoupit a se ziskem prodat. BTC ztrácí likviditu, graf dělají tradeři, jeho pohyb je hodně nevyzpytatelný a lidi o něj ztratili zájem. V současné chvíli se pohybuje kolem 6200 a myslím, že najdeme dno mezi 4800-3000,-USD. Zní to děsivě, ale obávám se, že to bude pro další zdravý růst nutné.

Patríš medzi takzvaných hodlerov, alebo sa aktívne venuješ tradingu? A akú formu tradingu máš najradšej?

Mám to rozdělené. Coiny, kterým věřím (LTC, NEO, XMR a dalších 50 druhů asi), držím na walletce a jinak se věnuju pouze day tradingu. Snažím se specializovat na tzv. scalping, kdy využíváte volatilitu trhu pro krátké trady s velkými objemy peněz. Tohle mi sedí jako ulité a snažím se v tom každý den zdokonalovat. Absolutně nejvíc ze všeho zbožňuju shortování, to se mi nikdy neomrzí.

Aký je tvoj obľúbený coin a prečo?

Naprosto upřímně – BTC. Nemá žádného ambasadora, který by ho mohl neustále pumpovat a ohýbat pravdu k obrazu svému (ano narážím na Rogera Vera a jeho Bitcoin Cash). Je to král, pioneer a bude navždy nositelem titulu nejznámější kryptoměna.

Vidíš do budúcnosti potenciál v kryptomenách, alebo je to pre teba len prechodné obdobie?

V krypto věřím dlouhodobě. Myslím, že vznikne určitý kompromis mezi stávajícím bankovnictvím a světem kryptoměn. Myslet si, že krypto sesadí banky a dá moc (peníze) lidem je utopie. Spíš vznikne nějaký kočkopes, kdy banky vpustí kapitál do krypta, začnou jej nabízet jako možnost alternativní investice, nebo jako levnou a rychlou alternativu pro přesun finančních prostředků po celém světě. Těžko říct, co se z toho vyklube, ale rozhodně tu krypto bude a ten pořádný boom nás teprve čeká. Mimochodem, podívejte se nyní na graf Amazonu (úsmev).

Predstav nám svoju správu v skupine a ako dlho sa jej venuješ…

Mám na starosti finanční analýzy, predikce, vzdělávání, buy/sell tipy, margin trading a to aby byl dostatek humoru v našich MCG telegram skupinách. J Specializuju se na predikci BTC a ostatních altů v páru s USD. Týdně točím cca 3 videa, kde detailně procházím grafy a vysvětluju, jak jsem k predikcím došel. Nechci, aby naše skupina byla pouze buy/sell, na to Vám stačí telegram od nějakých amíků a nepotřebujete být v naší skupině. Mým osobním cílem je trading přiblížit ostatním a vzdělat v naší skupině samostatné tradery. Skupině se věnuji cca pů roku a užívám si každý den. Každou neděli máme livestreamse všemi členy skupiny, kde se cca 1-2 hodiny věnujeme nějakému aktuálnímu tématu, technickým analýzám, fundamentům, nebo necháváme ostatní, ať si sami řeknou, co by chtěli vysvětlit. Jsem v denním kontaktu s mnoha členy skupiny a snažím se jim dávat servis, který jinde nenabízí.

Vo vašej skupine sa nachádza dosť videí a signálov k nákupu a predaju rôznych kryptomien. Kto má na starosti tieto záležitosti?

Toto si dělíme mezi sebe s Mikem. Já se specializuji na coiny v páru s USD, protože korelují s pohybem BTC a jsou pro mě velmi dobře čitelné. Mike sleduje naopak obrovské množství altů v páru s BTC a je schopný nasypat 5 buy tipů za den.

Môžeš nám predstaviť váš spoločný projekt s Michalom Majzlíkom na štúdium grafov?

Od začátku co jsem se k tradingu dostal, jsem posbíral obrovské množství informací. Ať už při neúspěšných tradech, analýzách, studování apod a zjistil jsem, že těch pravidel je tolik, že bych mohl vydat knížku. J Lidi začali mít o trading zájem, když viděli naše videa s Majkem a přesnost predikcí a chtěli vědět víc. Proto jsme se rozhodli, že otevřeme školení, kde předáme vše, co jsme oba za tu dobu nasbírali. J Jedná se o školení v rozsahu 15 lekcí, kde projdeme absolutní základy, ale hlavně osobní taktiky, tipy, postřehy a pokusíme se z našich studentů vychovat samostatné tradery. Bude to kompilace toho nejlepšího, co oba známe a ovládáme – RSI, MACD, HISTOGRAM, Elliott waves a Fibo (moje srdcovky), svíce, patterny, breakout strategie, margin trading a spoustu dalšího. Nechci tuto myšlenku přechvalovat, ale když jsem včera viděl naše podklady pohromadě, bude to velká pecka.

Prečo by si odporučil Mike Crypto Group pre nezaujatého čitateľa nášho portálu? Predsa len ľudia teraz od kryptomien odchádzajú, respektíve majú obavy zo šíriacich sa správ z médií o rôznych podvodoch súvisiacich s kryptom…

Naším cílem je být tou nejlepší krypto skupinou v CZ a nedáme pokoj, dokud tomu tak nebude. Všichni dřeme jak mezci a snažíme se naší skupině dávat to nejlepší, co můžeme nabídnout. Našim klientům nabízíme full servis – fundamentální analýzy, pákový obchod, buy/sell tipy, technické analýzy, školení, novinky…je toho hodně, přijďte se mrknout na měsíc zdarma a uvidíte sami.

Kam sa majú prípadní noví záujemcovia o vstup do vašej skupiny prihlásiť? Máte svoju webovú stránku?

Oficiální webovky skupiny sú na adrese mikecryptogroup.cz.  Případné dotazy a přihlášky do kurzu prosím zaslat na email mikecryptotraining@gmail.com.

Na záver voľná téma. Napíš, čo ťa napadne 🙂

Chtěl bych poděkovat Mikovi, že mi dal šanci, našemu MCG týmu a hlavně celé skupině, že je s námi i teď v bear marketu. Všichni se máme neustále co učit a věřím, že v pokoře, disciplíně a tvrdé práci leží klíč k tomu, stát se úspěšným a dosáhnout vytoužených cílů. Moc díky za možnost se tu trochu vyventilovat a letím zpět ke grafu. Nechť Vás síla provází! Marek.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

loading...
Čítať ďalej
Reklama

Populárne

Facebook

Najnovšie komentáre

Reklama

Populárne