Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Kúpte Bitcoin a predajte altcoiny, povedal pre CNBC analytik z Wall Street

Článok

Spencer Bogart
Spencer Bogart

Známy investor do rizikového kapitálu Spencer Bogart v rozhovore pre CNBC povedal, že Bitcoin sa bude do konca roka obchodovať aspoň za 10 tisíc dolárov.

Bogart, ktorý je partnerom vo firme VC Blockchain Capital, bol údajne prvým Wall Street analytikom, ktorý sa začal zaoberať Bitcoinom a blockchain technológiou, píše CoinTelegraph.

Bitcoin je aktuálne v záporných číslach už tri týždne, čo je najdlhšia séria strát od septembra 2017. Napriek tomu Bogart načrtol dlhodobejšiu perspektívnu prognózu pre Bitcoin: ,,Z dlhodobého hľadiska je cesta neporušená… Objavuje sa inštitucionalizácia Bitcoinu. Každá veľká banka sa snaží v tomto smere niečo urobiť. Buď budú Bitcoin ponúkať svojim klientom prostredníctvom platformy, ktorú vytvárajú, alebo otvárajú obchodný stôl (trading desk).”

Bogart však naznačil, že mnoho altcoinov je pravdepodobne nadhodnotených a sú rizikové, pričom načrtol paralelu medzi rozmachom ICO koncom roka 2017 a začiatkom roku 2018 s boomom dot-com bubliny na začiatku roku 2000, varujúc, že mnohé kryptomeny sú nadhodnotené.

Na základe toho uviedol, že bude predávať kryptomeny ako Cardano, Tron, IOTA a NEO a bude držať Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash a EOS.

Pokiaľ ide o Ethereum, domnieva sa, že ho v ovplyvňujú mnohé nadhodnotené tokeny, ktoré sú postavene na tejto platforme. Budúcnosť Ethereum preto vidí ako úzko prepojenú s budúcim vývojom ICO.

Čo sa týka vývoja ceny Bitcoinu, položil si otázku: ,,Môže ísť Bitcoin ešte nižšie? Rozhodne. Či si myslím, že bude mať vyššiu hodnotu o rok než má teraz? Určite. Stavil by som na to, že Bitcoin skončí tento rok minimálne nad 10 tisíc dolármi.”

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame a Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.