Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (18.10.): Je to potvrdené, TRON uzavrel partnerstvo s Baidu

Článok

Správy dňa - TRON
Správy dňa - TRON

Rastúci záujem o kryptomeny nás motivoval založiť pravidelnú rubriku Správy dňa zo sveta kryptomien, v podobe stručného prehľadu zaujímavosti, ktoré zaujali našu pozornosť.

Štvrtkové správy zo sveta kryptomien

Potvrdené: Tron uzavrel spoluprácu s gigantom Baidu

Tron (TRX) a najväčší poskytovateľ internetového vyhľadávania v Číne spoločnosť Baidu budú spolupracovať na zdrojoch cloud computingu. Tieto špekulácie, ktoré kolovali internetom už niekoľko dní, potvrdil na Twitteri tím Troun Foundation. Baidu a Tron uzavreli dohodu o spolupráci pokiaľ ide o cloudove riešenia, pričom poukázali na to, že obidve strany budú pracovať na maximalizácii vzájomnej kompatibility a budovaní, správe a ladení blockchainových produktov založených na cloude Baidu. Táto spolupráca podľa Tron Foundation bude viesť k blockchainovým riešeniam, ktoré budú prístupnejšie pre užívateľov a aj malé podniky. Konečným cieľom je masové prijatie blockchainu. (cointelegraph)

Biliónový trh s kryptomenami len na základe špekulácii a FOMO?

Zakladateľ investičnej firmy 1Coinfirmation Nick Tomaino v rozhovore pre CNBC uviedol, že trh s kryptomenami môže dosiahnuť hodnotu biliónov dolárov len na základe špekulácii. Mike Novogratz si tiež myslí, že FOMO môže rovnako ako v roku 2017 u malých investorov viesť k bullrunu aj u veľkých inštitúcii. Viac sa dozviete v tomto našom článku.

Populárna Trading škola Mareka Vaňhu s viacerými zmenami

Trading škola Mareka Vaňhu z Mike Crypto Group prejde viacerými zmenami. Po skúsenostiach s viac než 60 spokojnými študentmi prichádza potrebná optimalizácia študijného procesu. Z pôvodných 15 lekcii, ktoré trvali do 1,5 hodiny, sa z dôvodov nestíhania pokrytia celej látky prechádza na nový systém. Školenie bude prebiehať cez portál udemy.com, obsah bude tvoriť celkovo až 30 lekcii rozdelených na dva kurzy vrátane LIVE TRADINGu, aby bolo vidieť reakcie a analýzy v reálnom čase. Celkovo budú mať študenti k dispozícii cez 30 hodín študijného materiálu a školiteľ Marek Vaňha im bude k dispozícii prakticky 24/7. Kurz začne 12.11.2018. Viac informácii v prípade záujmu sa dozviete na stránke mikecryptogroup.cz.

Ak chcete vedieť kto je Marek Vaňha, nedávno sme s ním spravili rozhovor, v ktorom sme sa venovali aj elliotovým vlnám. Prečítať si ho môžete tu.

Rýchle správy

ŤAZBA: Najväčšia spoločnosť v Kanade zameraná na ťažbu Bitcoinu Nuvoo prichádza s novou koncepciou ťažby BTC, ktorá by mala znížiť náklady na ťažbu až o 50%. Nuvoo chce týmto smerom výrazne konkurovať spoločnosti Genesis, ktorá je vnímaná ako najväčší gigant v oblasti miningu.

QTUM & AMAZON: Projekt QTUM oznámil uzavretie partnerstva s webovými službami Amazon Web Services (AWS), pričom ich cieľom bude rozšírenie ponuky blockchain služieb. Hodnota QTUM voči BTC posilnila za posledných 24 hodín o 9%.

PIVX: Kryptomena PIVX, ktorá sa orientuje na súkromie užívateľov spustí už čoskoro vlastnú decentralizovanú burzu ZDEX. Obchodovanie na burze by malo byť úplne anonymné. PIVX posilnil voči BTC o vyše 10 percent.

ZEBPAY: Indická burza Zebpay sa rozhodla odísť z Indie a presťahovať svoju centrálu na Maltu. V Indii centrálna banka zakázala poskytovať služby spoločnostiam, ktoré a zameriavajú na kryptomeny. Naopak Malta je akýmsi rajom pre krypto startupy. Sídli tu aj najväčšia kryptoburza sveta Binance.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne