Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (16.12.): Zástanca kryptomien v Bielom dome, nový Samsung s kryptopeňaženkou?

Článok

Správy dňa - Biely dom
Správy dňa - Biely dom

Kým kryptomeny čakajú na ďalší veľký rast, ich technológia neustále napreduje. Každý deň preto prinášame prehľad dôležitých správ o Bitcoine a altcoinoch v takomto prehľadnom usporiadaní. Ak máte tip na článok alebo chcete nadviazať spoluprácu, neváhajte nás kontaktovať, budeme veľmi radi. Sledovať nás môžete cez facebook, ale aj vďaka notifikáciam, ktoré si môžete zapnúť pomocou zvončeka vpravo. 


Sledujte nás na Facebooku

Víkendové správy zo sveta kryptomien

Zástanca kryptomien v Bielom dome

Prezident USA Donald Trump vymenoval Micka Mulvaneyho ako nového šéfa štábu v Bielom dome. Pre kryptokomunitu je to pomerne zaujímavá správa, pretože Mulvaney je otvoreným zástancom kryptomien. Podľa svojho pôsobenia v Snemovni reprezentantov pomohol vytvoriť Blockchain Caucus, skupinu právnikov, ktorí majú vytvoriť nový politický prístup k tejto vyvíjajúcej sa technológii. ,,Blockchain technológia má potenciál urobiť revolúciu vo finančnom sektore a pomôcť americkej ekonomike. Som hrdý, že môžem byť súčasťou tejto iniciatívy,” povedal vtedy. V októbri tohto roku Blochcain Caucus predstavil dva návrhy legislatívnych úprav na vytvorenie regulačného rámca pre blockchain technológiu, ktoré majú pomôcť rastu a inovácii v tejto oblasti. (dailyhodl)

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

CEO Circle: Bitcoin a Ethereum sú prepredané

CEO kryptospoločnosti Circle, do ktorej investoval okrem iného aj finančný Goldman Sachs, Jeremy Allaire, povedal v rozhovore pre CNBC, že Bitcoin a Ethereum sú v súčasnosti prepredané.

,,Nechcem urobiť žiadne cenové predikcie, ale myslím si, že budú stáť omnoho viac, než stoja teraz. Nemyslím si, že uvidíme scenár, pri ktorom bude brať víťaz úplne všetko. Máme frázu: ‚tokenizácia všetkého‘. Myslíme si (v Circle), že kryptomenové tokeny budú v budúcnosti reprezentovať všetok finančný majetok na svete. V priebehu rokov ich budú milióny,“ uviedol. (dailyhodl)

Nový Samsung Galaxy S10 s kryptopeňaženkou?

Portál sammobile.com priniesol správu o tom, že spoločnosť Samsung pripravuje pre nový model Galaxy S10 peňaženku na pre kryptomeny. Správa oficiálne potvrdená ešte nebola, no ak sa tak stane, pre kryptomeny to bude skvelá reklama a ďalší významný krok k ich masovej adaptácii. Smartphone by mal ponúkať peňaženku z dvoch častí. Prvá vo forme cold wallet (offline peňaženka), druhá ako hot wallet pre transakcie. (sammobile)

Investícia do viacerých kryptomien naraz

Niekoho baví denný trading, iní si zas radi dôkladne vyberajú každú kryptomenu, do ktorej chcú investovať. Sú však aj takí, pre ktorých je investícia do kryptomien z dlhodobej perspektívy atraktívna, no hoci by radi rozložili svoje portfólio medzi viacero zaujímavých coinov, nemajú čas či chuť venovať sa im podrobnejšie. Pre nich sú vhodné dve zaujímavé možnosti, ktoré sme popísali v našom novom článku Dva spôsoby, ako investovať do viacerých kryptomien naraz.

Rýchle správy

XRP: Zalistovaniu kryptomeny XRP na zmenárni Coinbase a jej burze Coinbase Pro môže údajne brániť spor investorov so spoločnosťou Ripple o tom, či je XRP cenný papier alebo nie. Špekuluje sa, že práve táto otázka bráni príchodu druhej najhodnotnejšej kryptomeny podľa trhovej kapitalizácie do ponuky najznámejšej americkej zmenárne.

 XRP: Kryptomenou XRP je odteraz možné zaplatiť v platobnej sieti Travala, ktorá sa špecializuje na hotelové služby. Spoločnosť aktuálne ponúka ubytovanie vo viac než 570 000 ubytovacích zariadeniach po celom svete. Platforma je založená na decentralizovanej aplikácii na blockchaine NEO. Podporuje aj Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash,  Binance Coin, EOS, Stellar a TrueUSD.

CARDANO: Zakladateľ kryptomeny Cardano Charles Hoskinson prezradil oficiálny dátum spustenia Cardano 1.4. Upgrade je naplánovaný na 18.decembra.

COINBASE: Zmenáreň Coinbase v rámci spolupráce s GiveCrypto.org podporila Bitcoinami v hodnote $10 000 utečencov zo Sýrie, ktorí sa nachádzajú v Grécku.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na FacebookuTelegrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.