Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (14.10.): Južná Kórea a ICO, Tron, Ethereum či Roubini

Článok

Správy dňa a ICO
Správy dňa a ICO

Rastúci záujem o kryptomeny nás motivoval založiť pravidelnú rubriku Správy dňa zo sveta kryptomien, v podobe stručného prehľadu zaujímavosti, ktoré zaujali našu pozornosť.

Víkendové správy zo sveta kryptomien

Zruší Južná Kórea zákaz ICO?

Predseda kórejskej komisie pre finančné služby Choi Jong-koo opätovne potvrdil svoj negatívny postoj v súvislosti s kryptomenami a ICO (počiatočná ponuka mincí). Urobil tak na zasadnutí parlamentného auditu, ktoré sa konalo na Národnom zhromaždení. Južná Kórea zakázala ICO v septembri minulého roka, pričom uviedla, že takýto typ získavania finančných prostriedkov je takmer ako hazard. V auguste tohto roku sa však vrátila k tejto otázke s tým, že uvažuje nad zrušením zákazu ICO. Zákonodarcovia sa dohodli, že je nutné vypracovať politiku súvisiacu s touto problematikou skôr, než prehodnotia svoj postoj. Podľa posledných správ by Južná Kórea mala zverejniť svoje definitívne stanovisko k ICO v novembri.

Vitalik Buterin ukázal hodnotu svojej peňaženky

VItalik Buterin, zakladateľ druhej najhodnotnejšej kryptomeny Ethereum (ETH), prezradil, že nikdy nevlastnil viac než 0,9% tejto digitálnej meny, pričom zverejnil odkaz na svoju hlavnú peňaženku. Viac o tejto téme a dôvodoch prečo tak urobil, sa dočítate v tomto našom článku.

NEPOTVRDENÉ: Tron partnerom čínskeho Google?

Projekt Tron (TRX) údajne uzavrel partnerstvo s najväčším čínskym vyhľadávačom Baidu, ktorý je častokrát označovaný za čínsky Google. Viac o tejto zaujímavej téme sa dočítate v tomto našom článku.

Rýchle správy

OKEx: Burza OKEx sa rozhodla delistovať zo svojej ponuky kryptomenu Bytecoin, údajne z dôvodu, že projekt má nevyriešený technický problem.

MALWARE: Podvodné aktualizácie Adobe Flash šíria malvér na ťažbu kryptomien.

BITCOIN: Nouriel Roubini opäť zabrdol do Bitcoinu. Tentokrát ho označil v rámci akcie Exploring the Cryptocurerecy and Blockchain System, ktorú organizoval výbor Amerického senátu pre bankovníctvo, za matku všetkých podvodov.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.