Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

ŠPEKULÁCIA: Tron (TRX) má uzavrieť partnerstvo s „čínskym Google“ Baidu

Článok

Tron a Baidu
Tron a Baidu

Projekt Tron (TRX) údajne uzavrel partnerstvo s najväčším čínskym vyhľadávačom Baidu, ktorý je častokrát označovaný za čínsky Google. Informoval o tom portál zaoberajúci sa kryptomenami CoinNess.com, ktorý sa odvolával na súkromnú korešpondenciu, ktorú mal s predstaviteľmi Tronu.

Tieto nepotvrdené správy TRON ani Baidu zatiaľ nekomentovali a tak stále ide len o špekuláciu. Prípadná spolupráca medzi TRON a Baidu by však bola ďalším významným úspechom pre túto kryptomenu, ktorá by tým dosiahla v roku 2018 ďalší významný míľnik.

Všetky fámy prichádzajú z Twitteru

,,Tron tím povedal CoinNess.com, že partnerstvo medzi Tron a čínskym gigantom Baibu bude oficiálne zverejnené budúci týždeň,” znie tweet CoinNess z tohto štvrtku.

Fámy o spolupráci s Baidu podporujú nedávne tweety zakladateľa Tronu Justina Suna, ktorý naznačil, že čoskoro bude oznámené partnerstvo s nemenovaným priemyselným gigantom. V piatok 12. októbra bol ešte o čosi konkrétnejší: ,,Konečne! Prvýkrát oznámime partnerstvo so spoločnosťou s hodnotou desiatok miliárd dolárov. Hádajte kto to je.“

Kryptomenový startup Tron bol založený v júli 2017. Následne otvoril dve hlavné centrály v Pekingu a San Franciscu. Dokopy má viac než 100 zamestnancov pracujúcich po celom svete, pričom niektorí z nich  predtým pracovali pre internetových gigantov ako Alibaba, Tencent či Baidu. Samotný Justin Sun je považovaný za produkt Jacka Ma, zakladateľa Alibaby, ktorý je považovaný za Sunovho mentora.

Tron koncom septembra 2018 potvrdil dlhodobé chýry o tom, že kúpil BitTorrent. Justin Sun následne prezradil, že klienti BitTorrentu (výše 100 miliónov užívateľov) budú v budúcnosti v rámci projektu Atlas odmeňovaný za svoju aktivitu kryptomenou TRX.

Najvýznamnejším míľnikom Tron bol 25. jún 2018 označovaný aj za “deň nezávislosti”. TRX vtedy oficiálne prešiel na vlastný mainnet, čím sa zbavil závislosti od siete Ethereum, keďže prešiel na vlastný blockchain. Justin Sun tvrdí, že Tron je v množstve ohľadov lepší než Ehtereum.

Zdroj: cointelegraph

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.