Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (7.2.): Binance podporí xRapid, čo je za rastom Binance Coin?

Článok

zo dňa

Binance Coin

Kým kryptomeny čakajú na ďalší veľký rast, ich technológia neustále napreduje. Každý deň preto prinášame prehľad dôležitých správ o Bitcoine a altcoinoch v takomto prehľadnom usporiadaní.

Štvrtkový prehľad zo sveta kryptomien

Predikcia cien kryptomien ku koncu roka 2019

Portál Finder.com požiadal v rámci svojej ankety niekoľko odborníkov zo sveta fintech, aby sa pokúsili vysloviť svoju predikciu hodnoty 13 sledovaných kryptomien ku 1. marcu 2019 a ešte odvážnejšie vyjadriť predikciu ku 31. decembru 2019. Ceny boli následne spriemerované a premietnuté do tabuľky. Viac sa dočítate v tomto článku.

Predikcia cien kryptomien ku koncu roka 2019: Najlepšou voľbou EOS, Tron či Binance Coin?

Binance plánuje spoluprácu s Ripple ohľadom xRapid

Burza Binance má v pláne v budúcnosti spolupracovať s firmou Ripple a podporiť jej riešenie xRapid, hoci v súčasnosti sú jej prioritou iné projekty na čele s decentralizovanou burzou BinanceDEX. xRapid je produkt pre finančné inštitúcie, ktorý umožňuje previesť menu (napr. dolár) do tokenov XRP, odoslať ich do zahraničia a tam následne konvertovať XRP do domácej meny (napr. čínsky juan). Aby Ripple dokázala zabezpečiť likviditu pre tento produkt, potrebuje asistenciu búrz. Hoci Binance sa zatiaľ na tento zoznam nepridala, xRapid už podporuje Bittrex či Bitsamp. xRapid už využíva prvá banka Euro Exim Bank a šéf Ripple Brad Garlinghouse avizuje, že tento rok sa pridajú desiatky ďalších. (dailyhodl)

Možný dôvod rastu Binance Coinu?

Na burze Binance prebehne 25. februára ďalšie ICO – tentokrát projektu Fetch.AI. Očakávania od projektu, ktorý chce vybudovať nový ekonomický model za pomoci umelej inteligencie, sú pomerne veľké a podporuje ich aj samotná exkluzivita v tom, že launchpad prebehne na Binance, podobne ako nedávno launchpad kryptomeny BitTorrent, ktorý trval necelých 15 minút. Táto správa je zároveň najväčším dôvodom súčasného rastu kryptomeny Binance Coin (BNB). (twitter)

Šéf Binance: Bitcoin ETF nie je kľúčový faktor

Schválenie Bitcoin ETF nie je kľúčovým faktorom, na ktorý sa treba spoliehať dúfajúc v oživenie trhu s kryptomenami, tvrdí šéf burzy Binance Changpeng Zhao. Viac sa dočítate v našom článku.

Changpeng Zhao: Schválenie Bitcoin ETF nie je kľúčové pre rast kryptomien

Rýchle správy

COINBASE & PAYPAL: Najväčšia americká zmenáreň Coinbase začala s podporou služby PayPal pre obyvateľov Európskej únie a Nórska, Švajčiarska, Islandu a Lichtenštajnska. V spojených štátoch je PayPal podporovaný už od minulého mesiaca. (oracletimes)

HUOBI: Burza Huobi začala s podporou obchodovania BTC, ETH a Tetheru voči americkému doláru. Umožňuje výbery a vklady už od 100 dolárov.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku a Telegrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.  

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Populárne

Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.

-

Upozornenie

CFD sú komplexné nástroje a nesú vysoké riziko straty finančných prostriedkov spôsobené finančnou pákou. 74% - 89% retailových investorov príde o peniaze pri obchodovaní s CFD. Mali by ste zvážiť, či rozumiete, ako CFD funguje a či si môžete dovoliť vysoké riziko straty vašich peňazí.

Viac informácii o možných rizikách nájdete tu.

-

Kryptonovinky.sk © 2018

-