Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (4.1.): Tri veľmi zaujímavé správy v jeden deň!

Článok

Bitcoin a správy dňa
Bitcoin a správy dňa

Kým kryptomeny čakajú na ďalší veľký rast, ich technológia neustále napreduje. Každý deň preto prinášame prehľad dôležitých správ o Bitcoine a altcoinoch v takomto prehľadnom usporiadaní. Ak máte tip na článok alebo chcete nadviazať spoluprácu, neváhajte nás kontaktovať, budeme veľmi radi. Sledovať nás môžete cez facebook, ale aj vďaka notifikáciam, ktoré si môžete zapnúť pomocou zvončeka vpravo. 


Sledujte nás na Facebooku

Piatkové správy zo sveta kryptomien

Veľký krok vpred, tokenizované akcie na európskej burze

Estónska digitálna obchodná platforma DX Exchange bude od budúceho týždňa ponúkať tokenizované akcie bežných spoločnosti (napr. Amazon, Facebook …) na blockchaine Ethereum. Malo by ísť o vôbec prvú burzu, ktorá ponúkne takýto druh obchodovania v plne regulovanom prostredí Európskej Únie. Viac informácii sa dozviete v tomto našom článku.

Mimoburzové obchodovanie na Circle dosiahlo miliardy dolárov

Mimoburzové obchodovanie kryptomien (OTC) v rámci spoločnosti Circle dosiahlo v roku 2018 podľa blogového príspevku zverejneného 3. januára na portáli medium.com objem (celkové volume) až 24 miliárd dolárov. Viac o tejto veľmi zaujímavej novinke sa dočítate v tomto našom článku.

BiTtorrent spúšťa vlastnú kryptomenu na blockchaine Tron

Peer-to-peer torrentový klient BitTorrent spustil na protokole TRON natívny token BitTorrent (BTT). Token bude možné vymieňať medzi používateľmi, aby optimalizovali rýchlosť siete a dosiahli rýchlejšie sťahovanie súborov. Bude fungovať na blockchaine TRON a dostupný bude najprv na burze Binance. Viac sa dočítate v tomto našom článku.

Rýchle správy

PRIESKUM: Podľa prieskumu CipherTrade boli v roku 2018 odcudzené kryptomeny v hodnote takmer miliardy dolárov. Najväčší vplyv na to mali hacky búrz Coincheck a BitGrail, z kadiaľ zmizli kryptomeny v hodnote 530 respektíve 195 miliónov dolárov. Ide o ďalší dôkaz toho, že kryptomeny, ktoré sú uložené na burzách, nie sú 100% chránené.

AUTOMATY: Výrobca bitcoinových automatov Lamassu sa presťahoval do Švajčiarska z dôvodu regulačných ťažkostí v iných krajinách. Švajčiarsko je známe pozitívnym prístupom ku kryptomenám a technológii blockchain.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na FacebookuTelegrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.