Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Skrachovaný Voyager Digital umožní zákazníkom výbery ich aktív

Článok

Dolár
Zdroj: pexels.com

Klienti zbankrotovanej kryptomenovej firmy Voyager Digital sa dozvedeli povzbudivé správy – spoločnosť oznámila, že postupne začne „otvárať dvere“ a umožní klientom výbery ich zmrazených aktív. Stane sa tak zhruba mesiac po stopnutí tejto možnosti.

Voyager Digital v piatkovom bloku informoval, že klienti, ktorí mali na účtoch tejto platformy americké doláre, si ich budú môcť postupne vybrať s limitom maximálneho výberu 100 000 dolárov v priebehu 24 hodín. Táto možnosť by im mala byť prístupná od 11. augusta, pričom prevody by mali byť uskutočnené do 5 až 10 pracovných dní.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Toto oznámenie nasleduje krátko po tom ako americký konkurzný súd povolil spoločnosti Voyager použiť 270 miliónov dolárov, ktoré má na účte v Metropolitan Commercial Bank v New Yorku, na odškodnenie poškodených klientov.

Voyager oznámil bankrot 5. júla podľa kapitoly 11 na súde južného okresu v New Yorku a následne oznámil, že primárnym cieľom vedenia firmy je odškodniť všetkych klientov. Včera sme vás informovali, že firma má minimálne 20 aktívnych záujemcov o odkúpenie jej aktív.

Voyager môže vrátiť zákazníkom 270 miliónov. Dostal lepšie ponuky, než od Bankmana-Frieda

Možnosť výberu aktív z platformy pôsobí povzbudivo, no nutné je dodať, že straty firmy sa odhadujú na čiastku takmer 10 miliárd dolárov, pričom firma má okolo 100 000 veriteľov. Na to, aby boli vykompenzované straty všetkych klientov tak bude nutné získať viac než zmieňovaných 270 miliónov USD.

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.