Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Polkadot: Dotácia pre Plasm Network a príchod Curve?

Článok

polkadot
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Inkubačné rameno kryptomenového giganta burzy Binance, Binance Labs, poskytlo projektu Plasm Network, ktorý by sa mohol stať jedným z prvých parachainov ekosystému Polkadot (DOT), finančnú injekciu v podobe 2,4 milióna dolárov.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Ide o prvú oficiálne poskytnutú finančnú investíciu z celkového balíka 10 miliónov dolárov, ktoré sa rozhodla burza Binance venovať projektom budovaným pre Polkadot. Plasm Network je horúcim kandidátom, aby sa už v tomto roku stal parachainom Polkadot, ambicióznej kryptomeny, o ktorej sme vám len včera priniesli rozsiahly článok aj video.

Čo je to Polkadot (DOT)? Kde sa dá kryptomena DOT kúpiť?

Ambície Plasm Network

Plasm Network je smart kontrakt platforma, ktorej cieľom je poskytnutie priestoru pre budovanie smart kontraktov a decentralizovaných aplikácii na Polkadot, ktoré budú kompatibilné s Ethereum. Medzi významných investorov aj HashKey, LongHash, Digital Finance Group či PAKA Ventures.

,,Sme ohúrení z pokroku, ktorý  urobil Plasm Network od svojho spustenia. Prvý parachain, ktorý je pripojený na Rococo-V1 testnet Polkadot je jedným z najsľubnejších kandidátov na parachain aj na hlavnej sieti Polkadot. Investovaním a podporou Plasm preukazujeme náš záväzok podporovať rast a rozvoj Polkadot ekosystému,” skonštatovala Binance Labs.

DEX Curve na Polkadot?

Ďalšie zaujímavé správy pre Polakdot prichádzajú od Eqilibrium, DeFi projektu postaveného na Polkadot substrate frameworku, ktorý bol známy aj svojou prítomnosťou aj na blockchaine EOS. Eqilibrium, ktoré taktiež usiluje o to, aby sa stalo parachainom Polkadot, totiž potvrdilo, že uzavrelo partnerstvo s Curve Finance, aby prinieslo na Polkadot ekosystém v súčasnosti najväčšiu decentralizovanú burzu Curve. Tá beží na Ethereum a v počate uzamknutých mincí (TVL) aktuálne prekonáva aj Uniswap, pričom mesačne spracováva transakcie v hodnote približne 3 miliárd dolárov.

Po integrácii Curve pluginu na Eqilibrum by malo byť skrz ňu možné obchodovať tokeny postavené na DOT a taktiež iné tokenizované kryptomeny ako sú WrappedBitcoin (wBTC) či RenBTC.

Zdroj: cointelegraph.com, cointelegraph.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.