Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

PancakeSwap NFT prichádzajú! Pozrite si všetko dôležite, čo potrebujete vedieť

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Pred pár týždňami sme vás informovali o pripravovanom spustení NFT trhoviska, ktoré bude pod správou najväčšej decentralizovanej zmenárne na sieti BSC – PancakeSwap. Aktuálne už sú známe termíny a aj ostatné dôležité detaily a podrobnosti.

NFT trhovisko

Spustenie NFT trhoviska bolo na pláne pôvodne už 22. septembra, kedy burza PancakeSwap oslavovala svoje prvé výročie. Avšak kvôli pár technickým záležitostiam sa rozhodli toto spustenie o týždeň oneskoriť. Spustenie trhoviska je teda na pláne 30. septembra.

„Aj keď sme vo vývoji nenarazili na žiadne významné prekážky, náš cieľ spustenia na 22. septembra bol príliš optimistický. Napriek všetkému úsiliu sa nám nepodarilo dodržať termín. Ospravedlňujeme sa za toto krátke oneskorenie.“

V súčasnosti sú naplánované dve počiatočné fázy:

Fáza 1: Nákup a predaj schválených zberateľských predmetov PancakeSwap (PancakeBunnies a Pancake Squad). Obchodné poplatky za 1. fázu budú stanovené na 2%.

Fáza 2: Nakupovanie a predaj ďalších kolekcií. Čoskoro po 1. fáze.

Unikátna NFT kolekcia

Pancake Squad je úplne nová zbierka 10 000 rôznych NFT, ktoré vám prináša vývojár „šéfkuchár Cecy“. Dátum predaja tejto kolekcie je stanovený na 7. októbra. NFT budú náhodne generované z viac ako 180 možných rôznych vlastností, s desiatkami tisíc možných kombinácií. Žiadny Pancake Squad NFT nebude úplne rovnaký. Predaj bude prebiehať v 3 hlavných fázach:

Fáza predpredaja: Peňaženky, ktoré sú oprávnené na predpredaj, budú mať niekoľko hodín pred verejným predajom, v ktorom si môžu vopred kúpiť minting tikety. Podrobnosti o kritériách oprávnenosti budú poskytnuté neskôr.

Fáza verejného predaja: Na kupovanie minting tiketov budete potrebovať CAKE tokeny. Kto skôr príde, ten skôr melie.

Fáza výberov: Krátko po zakúpení všetkých 10 000 tiketov sa presúvame do fázy výberu. Držitelia tokenov ich môžu bezplatne uplatniť na získanie náhodne prideleného NFT.

https://twitter.com/PancakeSwap/status/1442807885520637956

Na nákup týchto tiketov budete potrebovať CAKE, ale zároveň budete potrebovať BNB na platenie transakčný poplatkov, keďže sa jedná o sieť Binance Smart Chain. Takisto je potrebné mať vyplnený profil na PancakeSwape.

Pasívny príjem kryptomien s bonusom až 110 dolárov

Pokiaľ hľadáte možnosti ako pasívne úročiť vaše kryptomeny, jednou z možností je lending, čo funguje na podobnom princípe ako banka. Najväčšou lending spoločnosťou je Celsius, ktorá pravidelne okrem ročných úrokov okolo 10% ponúka aj rôzne promo kódy, z ktorých viete získať odmeny – najčastejšie okolo 50 dolárov zadarmo.

Noví používatelia môžu teraz získať až 110 dolárov zadarmo. Celý postup ako používať túto platformu ako aj návod ako získať bonus nájdete v článku nižšie.

Celsius Wallet – Úročte svoje kryptomeny bez starosti až do 10% ročne (+BONUS 110 USD)

Zdroj: Medium

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.