Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Najväčší airdrop v histórii: Získajte Stellar Lumens (XLM) v hodnote 25 dolárov zadarmo!

Článok

Stellar Lumens - airdrop
Stellar Lumens - airdrop

Viete o tom, že kryptomeny sa dajú získať aj bez investovania jediného eura? Dá sa to vďaka „airdrop -om”, ktoré môžeme chápať aj ako formu odmeňovania užívateľov za priazeň voči nejakému kryptomenovému projektu.

V rámci airdropov sa síce nerozdávajú veľké hodnoty, no aj tokeny v cene niekoľkých dolárov môžu mať raz hodnotu mnohonásobne vyššiu. Nuž a keď je to zadarmo, tak prečo to neskúsiť? Dvojnásobne ak ide o kryptomenu, ktorá má dobrú povesť a veľkú perspektívu do budúcnosti – Stellar Lumens (XLM).

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Airdrop, ktorý vám môže priniesť až $25 v hodnote XLM

Na scénu prichádza najväčší airdrop v histórii – organizuje ho spoločnosť Blockchain.com, ktorá rozdáva na základe spolupráce so Stellar Development Foundation populárnu kryptomenu Stellar Lumens (XLM). Rozdané budú tokeny XLM v celkovej hodnote až 125 miliónov dolárov!

Stellar Lumens (XLM) je v čase písania tohto článku šiestou najhodnotnejšou kryptomenou na svete s kapitalizáciou takmer 5 miliárd dolárov. Jeden coin má hodnotu $0.26. Projekt sa zameriava na rýchle a lacné medzinárodné transakcie.

Žiadatelia, ktorí splnia všetky podmienky, dostanú na svoju peňaženku vytovenú na blockchain.com tokeny XLM v hodnote 25 dolárov. A to nie je všetko – v budúcnosti vraj môžu dostať aj ďalšie airdropy.

Podmienky, ktoré musíte splniť, ak máte záujem o airdrop:

  • Musíte vlastniť peňaženku na blockchain.com – ak ju nemáte vytvorte si ju
  • Musíte overiť svoju totožnosť – čiže uviesť vaše meno, adresu a nahrať doklad totožnosti (napr. občiansky preukaz)
  • Jedna osoba môže prijať airdrop len raz (zaregistrovať však môžete aj členov vašej rodiny či kamarátov)
  • Blockchain.com bude uprednostňovať pri airdrope najprv užívateľov so staršími peňaženkami

Ak máte záujem, ponáhľajte sa

O tento airdrop sa očakáva veľký záujem a hoci sa bude rozdávať až 125 miliónov dolárov v hodnote XLM, je možné, že nie všetci záujemcovia sa napokon k airdropom dostanú. Prihláste sa teda čím skôr, aby ste boli na zozname. Ak nemáte na blockchain.com vytvorenú peňaženku, medzitým si ju môžete založiť a overiť vašu totožnosť.

Do airdropu sa môžete zapojiť na stránke blockchain.com/getcrypto – vyplňte váš email a kliknite na „JOIN WAITLIST“.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.