Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

McAfee potvrdil šialenú stávku. Bitcoin môže rásť aj vďaka devalvácii dolára

Článok

John McAfee

John McAfee, autor známeho antivírusu a veľký investor do kryptomien potvrdil, že stojí za svojou stávkou, že “zje svoj penis“, ak Bitcoin do decembra 2020 nedosiahne hodnotu milión dolárov.

Za dôvod, že sa tak môže naozaj stať, však označuje aj devalváciu doláru.

,,Experti, ktorí pochybujú o mojej predpovedi o cene Bitcoinu v decembri 2020 zabúdajú na to, že kým kryptomeny rastú, nastáva obrovská devalvácia fiatových mien. Tí, ktorí rozumejú kryptomenám nepochybujú o tom, že americký dolár bude mať do 10 rokov nulovú hodnotu. Prečo potom neakceptovať jeho 500% devalváciu v priebehu 2 a pol roka?” napísal na Twitteri.

McAfee sa vyjadrením tohto názoru stretol aj s veľkou kritikou a spochybnením jeho „matematických zručností”. Diskutujúci však pochopili, k čomu týmto “tweetom” smeroval.

,,John, len aby ste vedeli, nemôžete mať 500% devalváciu. Myslím, že ste chcel povedať 50%, pretože viac ako 100% devalvácia vás posunie do záporných čísiel. Matematika je ťažká,” napísal do komentáru k McAfeeho príspevku užívateľ Crypto 99.

Zachary Jahnigen, riaditeľ divízie predaja spoločností súhlasí s McAfeeho názorom: ,,Toto je presný dôvod, prečo chránim svoje kryptomeny zlatom a striebrom. Fiatové meny budú bezcenné. Kryptomeny, drahé kovy a pozemky budú mať hodnotu.”

Zdroj: ambcrypto.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, TelegrameInstagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne