Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Magazín Time bude prijímať Bitcoin za predplatné. Získané BTC si nechá

Článok

Time Magazine
Pixabay.com

Slávny americký magazín Time s 98-ročnou podnikol ďalší sympatický krok podporujúci Bitcoin. V rámci spolupráce s platformou Crypto.com oznámil, že začne akceptovať BTC ako formu platidla za predplatné.

Keith Grossman, ktorý je prezidentom Time Magazine s viac než 2,3 miliónmi predplatiteľov, uviedol, že ide o ďalší krok vedúci k transformácii Time smerom k novým technológiám. Sympatické na tomto rozhodnutí pritom nie je len to, že Bitcoin akceptujú ako formu platidla, ale najmä skutočnosť, že podobne ako spoločnosť Tesla si tieto BTC nechajú a zostanú súčasťou firemnej pokladnice.

Time podnikol smerom k BTC viacero zaujímavých krokov. Nedávno oznámil, že bitcoiny, ktoré nadobudne od Grayscale za pomoc s letnou reklamnou kampaňou, taktiež zaradí do svojej súvahy. Okrem toho v marci predával štyri NFT tokeny svojich slávnych titulných strán. Vydražili sa za viac než 250 tisíc dolárov.

Magazín Time bude vlastniť bitcoiny, ktoré mu zaplatí gigant Grayscale

Zdroj: cointelegraph.com

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne