Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

LIVE STREAM (11.8.): Naživo analýza BTC + altcoiny trejdermi Crypto Kingdom

Článok

Live stream začína v nedeľu 11.8. od 20.00h

Po dvoch týždňoch (live stream 4.8. bol zrušený z technických dôvodov) sa dvaja hlavní traderi Crypto Kingdom Jan Čuraj a Michal Majzlík hlásia s live vysielaním, v rámci ktorého zhodnotia aktuálnu situáciu na trhu s kryptomenami. Pozrite si ich pohľad na rastúcu dominanciu bitcoinu a jeho pohyby v poslednom období. Čo možno od kráľa kryptomien ďalej očakávať? Ake altcoiny majú potenciál urobiť zaujímavé percentá? Nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý live stream pre celú československú kryptomenovú komunitu.

Náš tip pre trading:

5 funkcií, pre ktoré sa oplatí vyskúšať platformu 3commas

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne