Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (20.7.): Škálovanie Bitcoinu, inflácia dolára či Bitcoin Cash

Článok

bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptomeny na čele s Bitcoinom zažívajú turbulentné obdobie, no vývoj neustále napreduje. Prinášame vám prehľad najzaujímavejších denných správ.

Predikcie ceny Bitcoinu sú často na milé vzdialené od reality

Mnohé známe osobnosti z kryptosektora, či už ide o analytikov špecializujúcich sa na grafy, alebo odborníkov sústrediacich sa na bitcoinove fundamenty, sa pokúšajú predikovať budúcu ceny Bitcoinu. Vo väčšine prípadov im to však absolútne nevychádza. Upozornil na to portál Cointelgraph, ktorý uviedol niekoľko príkladov, kedy boli cenové predikcie známych osobností absolútne alebo minimálne dosť výrazne vzdialené od reality. Viac sa dočítate tu.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Pompliano: Základom cesty k bohatstvu je nedržať fiat

Anthony Pompliano z Morgan Creek Capital vo svojom live streame, ktorý vysielal 18. júla, uviedol svoj názor, ako by mali investori postupovať počas obdobia, kedy Americká centrálna banka (FED)pokračuje v trende tlačenia nových dolárov. Ak vás táto téma zaujala, viac sa dočítate v tomto článku.

Blokuje Twitter príspevky Rogera Vera?

Roger Ver, ktorý patrí medzi hlavných predstaviteľov kryptomeny Bitcoin Cash, ktorá vznikla v roku 2017 po hardforku Bitcoinu, obviňuje Twitter, že úmyselne cenzuruje jeho obsah.  Uviedol to vo svojom včerajšom tweete, v ktorom skonštatoval, že táto platforma, ktorá utrpela minulý týždeň rozsiahly hackerský útok, podľa jeho názoru odstraňuje jeho príspevky, ktoré sa týkajú propagácie neštátnych peňazí. Ver je zjavne v nemilosti sociálnych sieti, nakoľko v júni YouTube zablokoval jeho Youtube kanál Bitcoin.com a to vraj bez uvedenia dôvodu. Je nutné však doplniť, že jeden možný dôvod tohto kroku by tu predsa len bol – Ver sa totiž neustále snaží označovať Bitcoin Cash za Bitcoin, teda inú kryptomenu. Podľa jeho názoru je totiž práve Bitcoin Cash skutočným Bitcoinom.  (cointelegraph.com)

Bitcoin sa nevyhne zväčšeniu veľkosti blokov, myslí si Barhydt

Bill Barhydt, ktorý je generálnym riaditeľom populárnej kryptopeňaženky a služby pre obchodovanie kryptomien Abra, si myslí, že Bitcoin nie je skrz svoju prvú vrstvu pripravený na masovú adopciu a preto očakáva, že časom bude musieť dôjsť v jeho sieti k veľkým zmenám. O takéto zmeny sa časť bitcoinovej komunity usilovala už v roku 2017, kedy sa začal prvýkrát výraznejšie prejavovať problém so škálovaním. Podrobnosti sa dočítate tu.

Ak sa vám páčia naše články sledujte nás na Facebooku

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.