Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Krypto správy dňa (14.4.): Bitcoin podľa Ulbrichta na 3200 USD

Článok

bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptomeny na čele s Bitcoinom zažívajú turbulentné obdobie, no vývoj neustále napreduje. Prinášame vám prehľad najzaujímavejších denných správ.

Ranking kryptomien: V Čine nič nové, Bitcoin nepatrí ani medzi TOP10

Čínske ministerstvo priemyslu a technológie (CCID) publikovalo v poradí už sedemnásty ranking kryptomien. Tentokrát bolo hodnotených rekordných 37 verejných blockchain projektov. Agentúra hodnotí kryptomeny podľa troch základných kritérií, na základe ktorých zostaví konečný rebríček – technológia, aplikácia (použiteľnosť kryptomeny) a kreativita. Výsledky aktualizovaného rankingu sme zhrnuli v tomto článku.

Winklevossovci: Bitcoin čelí vďaka koronavírusu historickému bodu

Nikto z nás nedokáže s určitosťou predvídať, ako pandémia koronavírusu ovplyvní budúcnosť  Bitcoinu. Krypto-optimisti veria, že ľudia v dôsledku ekonomických dopadov nájdu v Bitcoine čaro, ktoré dodnes mnohí prehliadali a pesimisti si naopak myslia, že kríza so sebou strhne aj kryptotrh. Na strane optimistov sú nepochybne aj bratia Winklevossovci. Viac sa dočítate tu.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Zakladateľ Silk Road nevylučuje prepad BTC k $3200

Zakladateľ najúspešnejšieho nelegálneho online trhoviska na darkwebe Silk Road Ross Ulbricht očakáva, že hodnota Bitcoinu by sa mohla prepadnúť až k cene okolo 3200 dolárov. Myslí si totiž, že prudký prepad ceny kryptomien z 12. marca bude mať za následok pokračovanie medvedieho trhu, ktorý môže v tom lepšom prípade trvať minimálne do júna či júla 2020. Možnosťou však je aj  to, že sa tento trend nezmení celý rok. Ulbrich si odpykáva  trest za pranie špinavých peňazí, počítačové hackerstvo a prevádzkovanie obchodu s omamnými látkami. (cointelegraph.com)

Rýchle správy

RUSKO: Popri obmedzeniach pohybu súvisiacich s pandémiou koronavírisu sa ľudia zjavne viac zaujímajú o technológie a kryptomeny. Vyzerá to tak, že to platí aj o Rusku. Ruské kryptozmenárne totiž zaznamenali za posledný týždeň zhruba 6-percentný nárast návštevnosti.

TEZOS: Staking kryptomeny Tezos (XTZ) bude od 16. apríla podporovať aj Binance.US, čiže americká pobočka najväčšej kryptoburzy Binance. Tezos patrí medzi najúspešnejšie kryptomeny posledných mesiacov. Jeho hodnota sa za posledný rok takmer zdvojnásobila.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.