Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Justin Sun (TRON) sa stretne s Buffettom v Silicon Valley. Vraj mu vďačí sa svoj úspech

Článok

Justin Sun

Generálny riaditeľ Tron (TRX) Justin Sun oznámil, že jeho stretnutie s investičným mágom Warrenom Buffettom sa uskutoční 25. júla. Napokon sa však nebude konať v New Yorku na Manhattane, ako bolo pôvodne stanovené, ale v Silicon Valley.

Sun oznámil rozhodnutie premiestniť miesto konania slávnostného obedu s Buffetom na Twitteri. Príležitosť obedovať s 88-ročným tretím najbohatším človekom tejto planéty si kúpil v rámci charitatívnej aukcie na Ebayi. Zaplatil zaň 4,6 milióna dolárov.

Obed vzbudzuje veľkú pozornosť z dôvodu, že jeho témou budú najmä kryptomeny. Buffett je ich hlasným kritikom, pričom Bitcoin viackrát označil za zbytočnú vec či hazardnú špekulatívnu hru. Justin Sun je teraz presvedčený, že sa mu podarí názor Buffetta zmeniť a prezentovať mu pokrok, ktorý nastal v technológii kryptomien a blockchainu.

Pomôcť by mu k tomu mohli aj ďalšie známe osobnosti z kryptomenového priemyslu. Na obed pozval Vitalika ButerinaEthereum, Changpenga ZhaaBinance či Charlieho Leeho Litecoinu. Changpeng Zhao však už účasť zdvorilo odmietol a účasť Buterina s Leeom potvrdená nebola.

Justin Sun prízvukuje, že témou rozhovoru s Buffetom nebudú len jeho projekty Tron či BitTorrent. Chce, aby sa na stretnutí hovorilo o blockchaine a kryptomenách ako o celku. Vysvetlil tiež dôvod, prečo bol ochotný za toto stretnutie zaplatiť 4,6 milióna dolárov. Buffettovi vraj “dĺži” omnoho viac, pretože podrobne študoval jeho investičné stratégie.

,,Vďaka nim som zarobil veľa peňazí. Takže toto je len niečo ako spôsob poďakovania Warrenovi Buffettovi,” prezradil.

Zdroj: ccn.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.     

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne