Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Justin Sun (TRON) sa stretne s Buffettom v Silicon Valley. Vraj mu vďačí sa svoj úspech

Článok

Justin Sun
Justin Sun

Generálny riaditeľ Tron (TRX) Justin Sun oznámil, že jeho stretnutie s investičným mágom Warrenom Buffettom sa uskutoční 25. júla. Napokon sa však nebude konať v New Yorku na Manhattane, ako bolo pôvodne stanovené, ale v Silicon Valley.

Sun oznámil rozhodnutie premiestniť miesto konania slávnostného obedu s Buffetom na Twitteri. Príležitosť obedovať s 88-ročným tretím najbohatším človekom tejto planéty si kúpil v rámci charitatívnej aukcie na Ebayi. Zaplatil zaň 4,6 milióna dolárov.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Obed vzbudzuje veľkú pozornosť z dôvodu, že jeho témou budú najmä kryptomeny. Buffett je ich hlasným kritikom, pričom Bitcoin viackrát označil za zbytočnú vec či hazardnú špekulatívnu hru. Justin Sun je teraz presvedčený, že sa mu podarí názor Buffetta zmeniť a prezentovať mu pokrok, ktorý nastal v technológii kryptomien a blockchainu.

Pomôcť by mu k tomu mohli aj ďalšie známe osobnosti z kryptomenového priemyslu. Na obed pozval Vitalika ButerinaEthereum, Changpenga ZhaaBinance či Charlieho Leeho Litecoinu. Changpeng Zhao však už účasť zdvorilo odmietol a účasť Buterina s Leeom potvrdená nebola.

Justin Sun prízvukuje, že témou rozhovoru s Buffetom nebudú len jeho projekty Tron či BitTorrent. Chce, aby sa na stretnutí hovorilo o blockchaine a kryptomenách ako o celku. Vysvetlil tiež dôvod, prečo bol ochotný za toto stretnutie zaplatiť 4,6 milióna dolárov. Buffettovi vraj “dĺži” omnoho viac, pretože podrobne študoval jeho investičné stratégie.

,,Vďaka nim som zarobil veľa peňazí. Takže toto je len niečo ako spôsob poďakovania Warrenovi Buffettovi,” prezradil.

Zdroj: ccn.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.     

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.