Sme aj na sociálnych sieťach

Ethereum

Sun pozval na stretnutie s Buffettom lídrov Litecoinu, Binance a Ethereum!

Článok

Justin Sun pozvánka Buffett
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

V utorok sme vás informovali o tom, že CEO projektu Tron (kryptomena TRX) Justin Sun sa stal víťazom aukcie, v rámci ktorej za približne 4,5 milióna dolárov získal príležitosť absolvovať v New Yorku obed s investičným mágom a tretím najbohatším mužom sveta Warrenom Buffettom.

Justin Sun má v rámci podmienok aukcie príležitosť hovoriť s Buffettom o témach, ktoré vyberie on a zároveň si so sebou môže zobrať 7 priateľov. Sun sa rozhodol, že túto príležitosť využije na to, aby na obed s Buffetom so sebou zobral najrešpektovanejších predstaviteľov popredných kryptomien.

Pozvánku preto adresoval Vitalikovi Buterinovi (Ethereum), Charliemu Leeovi (Litecoin) a Changpengovi Zhaovi (šéf burzy Binance, ktorá prevádzkuje Binance Coin).

,,Chcem so sebou zobrať sedem lídrov z blockchainoveho priemyslu, aby sa rozprávali s Warrenom Buffettom o blockchain techológii a o príležitostiach, ktoré ponúka,” vysvetlil Sun.

Changpeng Zhao už na pozvanie stihol reagovať, no musel ho odmietnuť. Ako jeho zástupcu však navrhol Justinovi Sunovi, aby pozval bitcoinového propagátora a investora Anthonyho Pompliana.

Očakáva sa, že pozvanie pravdepodobne odmietne aj Vitalik Buterin. Ten nemá so Sunom práve najlepší vzťah a burzu Binance nedávno označil za scam, čiže stretnutie so Zhaom by mu určite tiež nelichotilo.

Zatiaľ nie je známy dátum, kedy sa obed uskutoční a ani zoznam mien, ktoré so sebou Sun napokon na stretnutie privedie. Dlžka obedu v newyorskom stakehouse by však mala byť viac ako tri hodiny.

,,To je dostatočne dlhý čas na to, aby sme zmenili názor Warrena Buffetta na Bitcoin. Ponúkneme mú odlišný pohľad na Bitcoin a blockchain technológiu,,” skonštatoval Sun, ktorý tak narážal na doterajšie nie príliš pozitívne vyjadrenia investičného veterána na adresu kryptomien. ,,Warren Buffett je o 60 rokov starší než ja. Chcem ho poučiť o tom, čo práve robí mladá generácia.”

Veľká novinka Tron (TRX) je na svete. Justin Sun sa stretne s Buffettom

Zdroj: cryptoslate.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.     

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.