Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Veľká novinka Tron (TRX) je na svete. Justin Sun sa stretne s Buffettom

Článok

tron-buffett
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli článok, v ktorom sme vás informovali o tom, ako šikovne dokáže Justin Sun manipulovať s cenou kryptomien Tron (TRX) a BitTorrent (BTT). CEO Tronu ovplyvňoval cenu týchto coinov tým, že na Twitteri zverejňoval takzvané “oznámenia o budúcom oznámení”.

Justinovi Sunovi v podstate stačilo na Twitteri napísať, že čoskoro zverejní veľkú novinku a cena TRX respektíve BTT (podľa toho, o aké oznámenie išlo) narástla o niekoľko percent. Justin Sun urobil naposledy takýto typ oznámenia 1. júna, keď informoval, že už 3. júna zverejní veľkú novinku.

Včera sme sa teda dočkali veľkého odhalenia. Justin Sun zverejnil Tweet, v ktorom oznámil, že sa stal víťazom charitatívnej aukcie na Ebay, v rámci ktorej zaplatí neuveriteľných 4 567 888 dolárov za to, že bude môcť povečerať s investičným mágom 88-ročným veteránom a tretím najbohatším mužom sveta Warrenom Bufferom.

V rámci pravidiel aukcie sa s Buffetom nestretne len Sun, ale aj jeho sedem priateľov, ktorých si sám vyberie. Spoločne s Buffetom sa najedia v renomovanom stakehouse v New Yorku.

Výnos z akcie získa nezisková nadácia GLIDE Foundation zo San Francisca. Peniaze by mali pomôcť v znevýhodnených a utláčaných komunitách, ktoré trpia finančnou núdzou vrátane bezdomovcov či príslušníkov etnických menšín a taktiež LGBTQ organizácii.

Justin Sun prezentuje túto novinku ako skvelú správu, pretože sa bude údajne snažiť hovoriť s Buffettom o kryptomenách. Názor Warrena Buffetta na kryptomeny však pomerne dobre poznáme. O Bitcoine sa ešte ani raz nevyjadril v pozitívnom zmysle. ,,(Bitcoin) Je ako mušľa, alebo niečo podobne, nie je to pre mňa investícia,” povedal v máji o najcennejšej a najstaršej kryptomene. Vyzdvihol však technológiu blockchain, hoci trochu kontroverzným príkladom.  ,,Blockchain … je to veľká vec, ale nepotrebuje Bitcoin. J.P. Morgan prišiel tiež s vlastnou kryptomenou.”

Otázne je teda, čo Justin Sun od stretnutia s Buffettom vlastne očakáva. Ťažko možno predpokladať, že si za spomínaných 4,5 milióna dolárov kúpi od Buffetta aj požehnanie pre kryptomeny, nebodaj pre jeho Tron či BitTorrent. Ako je to už v prípade Suna  zvykom, ide predovšetkým o marketingový ťah, ktorý v najbližšom období ešte určite niekoľkokrát využije na propagáciu svojich projektov.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.     

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.