Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Justin Sun: Americký trh je pre Tron (TRX) prioritou

Článok

Tron TRX
Tron TRX

Justin Sun, kontroverzný zakladateľ krypto projektu Tron (TRX) vyhlásil, že zalistovanie TRX na jednej z dvoch popredných amerických búrz je aktuálne jeho prioritou.

Justin Sun chce, aby sa Tron (TRX) dostal do ponuky americkej zmenárne Coinbase, alebo na pripravovanú americkú verziu burzy Binance s názvom Binance US. Dôležitosť pre Tron dostať sa na aspoň jednu z týchto dvoch platforiem umocňuje fakt, že od 12. septembra nebudú môcť Američania pripájajúci sa cez americké IP-adresy obchodovať na burze Binance, čím sa obchodovanie s TRX stane v USA omnoho zložitejšie a môže to negatívne ovplyvniť cenu tejto kryptomeny.

30 kryptomien, ktoré by nemali chýbať na americkej Binance US

,,Je to naša priorita číslo 1. Budeme pracovať na plný plyn vrátane mňa, aby sme tuto záležitosť vyriešili. Všetky tieto veci dosiahneme rýchlosťou TRON-u!,” napísal Justin Sun na Twitteri v reakcii na tweety, ktoré sa týkali tejto pre Tron problémovej témy.

Justin Sun sa okrem toho ospravedlnil komunite za to, že Tron zatiaľ nie je na viacerých amerických burzách, no sľúbil, že do konca tohto roka nastane v tejto veci výrazný posun vpred.

Tron (TRX) je v rámci Spojených štátov dostupný okrem Binance len na ďalších dvoch platformách – eToro a Bittrex.

Existujú však kryptomeny, ktoré budú po 12. septembri, kedy Binance zablokuje možnosť obchodovania Američanom, v USA absolútne neobchodovateľne. O tejto téme sme písali pred 2 mesiacmi v tomto článku.

Faktor Binance: Američania stratia prístup k 72 kryptomenám. Je to naozaj také zlé?

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne