Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Garlinghouse: Spolupráca Ripple s Moneygram môže byť väčšia vec, než whitepaper Libry

Článok

garlinghouse
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

CEO spoločnosti Ripple, ktorá stojí za kryptomenou XRP, Brad Garlinghouse, naznačil, že Ripple je blízko k uzavretiu ďalších dôležitých partnerstiev.

Garlinghouse 9. augusta v rozhovore pre Yahoo! Finance prezradil, že spoločnosť MoneyGram, druhá najväčšia spoločnosť na svete zaoberajúca sa prevodom peňazí, začala 3. augusta úspešne používať produkt Ripple xRapid.

xRapid je technológia, ktorá používa tokeny XRP na okamžite vyrovnanie peňazí odoslaných v jednej mene na cieľovú menu. Tento produkt, ktorý zabezpečuje pomocou XRP takmer okamžite a mimoriadne lacné medzinárodné prevody, však zatiaľ nepoužívajú ďalší partneri Ripple ako sú banka Santander, Standard Chartered či American Express.

TIP: Viac  o spolupráci Ripple a MoneyGram sme písali tu:

Veľké novinky Ripple: XRP využije gigant MoneyGram!

Garlinghouse tvrdí, že partnerstvo s MoneyGram je len jedným z prvých prípadov použitia kryptomien na trhu veľkom rozsahu. ,,Je to obrovský úspech. Ak by som si mohol teraz staviť, tak stavím na to, že dohoda s MoneyGram bude mať na trh s kryptomenami väčší vplyv než whitepaper Libry (kryptomeny Facebooku),” uviedol.

Vzhľadom k tomu, že volume xRapid medzi prvým a druhým kvartálom tohto roku narástlo o 170% a to dokonca predtým, než ho začal využívať xRapid, Garlinghouse predpokladá, že xRapid by mohol prekonať volume 1 miliardy dolárov už v roku 2020.

Ripple údajne podpisuje zmluvy s dvoma  novými finančnými inštitúciami za týždeň. Šéf Ripple očakáva, že tento rok podpíše celkovo okolo 100 nových partnerstiev, z ktorých bude 20% zahŕňať aj používanie produktu xRapid, čiže priamo kryptomeny XRP.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.