Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Falošná správa o Ripple a Verge v súvislosti s Binance. Potvrdil to Changpeng Zhao

Článok

Fake news
Fake news

,,Verge a Ripple sú veľkými víťazmi v plánoch Binance pridať americký dolár do svojich obchodovateľných párov,” znie včerajší titulok portálu stocksgazette.com, ktorý tvrdí, že Binance čoskoro spustí obchodovanie s USD párom, pričom prvými dvoma kryptomenami, s ktorými sa bude dať takto obchodovať, budú Verge (XVG) a Ripple (XRP).

Táto informácia sa pochopiteľne rýchlo začala šíriť a okrem Stock Gazette ju zdieľalo mnoho ďalších zahraničných portálov zameraných na kryptomeny. Napokon sa však ukázalo, že vôbec nie je pravdivá.

,,Keďže neviem predpovedať budúcnosť, iní sa to za nás stále pokúšajú. Obe novinky, ktoré o nás kolujú, nie sú presné. Spolupracujeme s bankami (s potenciálnou podporou fiat mien), ale v krátkodobom časovom horizonte neexistuje žiadny plán na podporu USD párov. Nie je v tom zahrnuté Ripple ani XVG. Buďte opatrní v súvislosti s takýmito správami z “krištáľových gúľ,” napísal pred malou chvíľou na Twitteri CEO a zakladateľ burzy Binance Changpeng Zhao.

Správa s cenou výrazne nepohla

Pravdou naopak je, že kryptoburza Binance sa sťahuje na Maltu a s miernou vládou udržuje výborné vzťahy. Zavedenie kryptomenových párov s americkým dolárom či eurom preto vylúčené nie je, no ako Zhao uvádza, netýka sa to blízkej budúcnosti.

Čo sa týka kryptomien Ripple a Verge, tieto špekulácie s ich hodnotou pravdepodobne výrazne nepohli. Verge po oznámení partnerstva s PornHubom a ďalšími stránkami z porno-priemyslu začalo klesať už od 17. apríla, pričom posledné dva dni sa pohybuje okolo ceny 7 centov, respektíve voči Bitcoinu okolo úrovne 0.00000850 BTC.

Ripple sa naopak výrazne darí už pár dní, keď za posledných 7 dní XRP posilnilo o 34% a približuje sa k opätovnému pokoreniu hodnoty jedného dolára. O dôvodoch rastu Ripple sme písali v tomto článku.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, TelegrameInstagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.