Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Coinbase z ničoho nič zrušila službu Bundle

Článok

Coinbase peňaženka
Coinbase peňaženka

Americká kryptozmenáreň Coinbase sa rozhodla ukončiť ponúkanie služby Coinbase Bundle a to bez toho, aby poskytla konkrétne dôvody tohto kroku.

Služba Coinbase Bundle vznikla na jeseň 2018 s cieľom poskytnúť zákazníkom príležitosť na nákup viacerých popredných kryptomien naraz podľa toho, aké mali zastúpenie na trhovej kapitalizácii. Išlo teda o zaujímavý nástroj, ktorý umožňoval rozloženie kryptomenového portfólia medzi viacero typov kryptomien bez zbytočných krokov a poplatkov navyše.

Coinbase však teraz oznámila, že služba už nefunguje a všetky aktíva zastúpené v Coinbase Bundle boli prerozdelené na jednotlivé peňaženky prislúchajúce konkrétnym kryptomenám.

Služba tvrdí, že ide z pohľadu držania kryptomien len o kozmetickú zmenu, pretože prevod kryptomien z Coinbse Bundle na konkrétne peňaženky zákazníkov neznamená zmenu ich počtu alebo hodnoty.

Služba Coinbase Bundle ponúkala možnosť automatického investovania do Bitcoinu, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin a Ethereum Classic s tým, že ich zastúpenie v nákupe bolo prerozdelené podľa ich trhovej kapitalizácie v čase nákupu. Najmenšou možnou investíciou bolo 25 dolárov, libier respektíve eur.

Odporúčame tiež:

Coinbase predstavila tri nové obchodné signály

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne