Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Coinbase predstavila tri nové obchodné signály

Článok

Coinbase
Coinbase

Americká zmenáreň Coinbase oznámila vo svojom blogovom príspevku, že rozšírila svoje funkcie o tri nové obchodné signály založené na informáciách z trhu.

Ide o informácie o najdržanejších kryptomenách, typickom čase ich držania (typical hold time), popularity a cenovej korelácie. Cieľom poskytnutia týchto údajov je poskytnúť zákazníkom lepšie informácie a poznatky o obchodovaných pároch nad rámec ich surovej ceny.

Typický signál doby držania napríklad sleduje stredný počet dní, počas ktorých je dané aktívum držané pred tým, ako sa presunie cez novú transakciu.

Popularita aktív v rovnakej kategórii zas sleduje, koľko zákazníkov drží danú kryptomenu. Tieto metriky majú podľa Coinbase za cieľ umožniť investorom lepšie porozumieť správaniu ostatných obchodníkov v súhrnnej a anonymnej forme.

Podľa oznámenia Coinbase ide o prvý druh takýchto obchodných signálov na trhu s kryptomenami.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne