Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Coinbase Card odteraz dostupná v 6 krajinách Európskej únie

Článok

coinbase-europa

Americká zmenáreň Coinbase oznámila, že jej debetná karta VISA je odteraz dostupná v šiestich európskych krajinách.

Od dnes môžu požiadať o jej vydanie zákazníci zo Španielska, Nemecka, Francúzska, Talianska, Írska Holandska.

Coinbase Card je priamo zosynchronizovaná s účtami užívateľov na zmenárni Coinbase. Jej súčasťou je mobilná aplikácia pre iOS a Android a samozrejme umožňuje aj výber fiatových peňazí priamo z bankomatov.

Coinbase tvrdí, že pomocou tejto karty môžu odteraz zákazníci zmenárne platiť v akomkoľvek obchode, ktorý podporuje karty Visa a to pomocou kryptomien. Zákazník sa sám rozhodne, ktorú kryptomenu použije na uskutočnenie platby a Coinbase následne prevedie kryptomeny na fiatovú menu, ktorou bude predajcovi zaplatené.

,,Pomocou tejto karty (Coinbase Card) môžete nakúpiť potraviny za Bitcoin a hneď potom kávu za Litecoin,” tvrdí CEO britskej pobočky Coinbase Zeeshan Feroz.

Práve vo Veľkej Británií zažila Coinbase Card svoj debut v apríli tohto roku. Vydala ju spoločnosť Paysafe Financial Services Limited, ktorá je regulovaná Úradom pre finančné služby ako certifikovaný emitent elektronických peňazí a platobných nástrojov v UK.

Včera sme vás informovali, že Coinbase pridala do svojej platformy Coinbase Earn možnosť privyrobiť si 6 dolárov v stablecoine DAI. Viac sa dozviete tu.

Coinbase Earn ponúka možnosť zarobiť si ďalšie kryptomeny

Zdroj: cointelegraph.com

Recenzia Coinbase: Kryptomeny v ponuke, história, produkty, hodnotenie + bonus $10

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.     

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne