Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Coinbase Earn ponúka možnosť zarobiť si ďalšie kryptomeny

Článok

coinbase-earn-dai

Zmenáreň Coinbase pridala do svojho vzdelávacieho projektu Coinbase Earn, v rámci ktorého môžete pozeraním rôznych inštruktážnych videí a následným absolvovaním kvízu zarobiť navyše nejaké kryptomeny zadarmo, už aj stablecoin DAI.

DAI je sesterskou kryptomenou projektu Maker (MKR). Na Coinbase je k depozícií vo väčšine jurisdikcií s výnimkou amerického štátu New Yorku.

Do kurzu o DAI sa môže zapojiť ktorýkoľvek registrovaný zákazník Coinbase. Odmenou bude 6 dolárov v tejto kryptomene výmenou za zahliadnutie 3 inštruktážnych videí a následne úspešné absolvovanie kvízu. Treba sa však najprv prihlásiť do „waitlistu“ a potom počkať, kým bude táto možnosť danému užívateľovi sprístupnená.

Na Coinbase Earn sa dá okrem DAI takto získať zadarmo aj kryptomeny EOS, Stellar Lumens či Basic Atention Token.

Cieľom platformy je rozšíriť povedomie o kryptomenách tým, že prinúti záujemcov naštudovať si o nich základné informácie sledovaním krátkych ľahko pochopiteľných videí. Za odmenu dostanú práve kryptomeny v malej hodnote (maximálne do 10 dolárov za jeden kurz). Časom však môže byť ich hodnota výrazne vyššia.

Zdroj: cointelegraph.com  

Recenzia Coinbase: Kryptomeny v ponuke, história, produkty, hodnotenie + bonus $10

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.     

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne