Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Calvin Ayre: Bitcoin SV je pravý Bitcoin, všetky ostatné kryptomeny pohltí

Článok

Bitcoin SV Arye
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Základateľ Ayre Group a CoinGeek, Calvin Ayre, povedal v rozhovore BNN Bloomberg, že Bitcoin SV je pravým Bitcoinom a v budúcnosti sa stane kryptomenou, ktorá všetky ostatné pohltí.

Rozhovor sa uskutočnil príhodne práve v období, kedy cena Bitcoin SV prudko rastie (o viac než 250% v tomto mesiaci). Tento rast však nemá žiadne technické základy a je podporovaný len špekuláciami. Prvý vyše 100% nárast hodnoty spôsobila informácia o tom, že Craig Wright, ktorý je hlavným predstaviteľom Bitcoin SV, získal copyright na Bitcoin white paper (pozor, nedokazuje to, že ej Satoshi Nakamoto). Druhý prudký rast zas spôsobila štvrtková falošná správa šíriaca sa čínskym internetom o tom, že  Craig Wright predostrel dôkaz, že je Satoshi Nakamoto tak, že použil najväčšiu BTC peňaženku v blockchaine a odoslal z nej 50BTC na burzu Binance.

Obrovský rast Bitcoin SV spôsobila falošná správa o Craigovi Wrightovi

Ayre napriek kontroverziam, ktoré sa týkajú Wrighta a rôznych správ, ktoré manipulujú s cenou Bitcoin SV, je pevne presvedčený, že práve toto je tá kryptomena, ktorá v budúcnosti bude vládnuť celému kryptosvetu.

Pokiaľ ide o Wrighta, Calvin Ayre verejne vyjadril presvedčenie, že Wright je naozaj Satoshi Nakamoto a k prezradeniu svojej totožnosti pristúpil len z dôvodu, že Bitcoin sa neuberal smerom, ktorým to pôvodne zamýšľal. Pokiaľ ide o Bitcoin SV, verí, že je skutočnou pôvodnou verziou Bitcoinu a jeho funkcia on-chain škálovania je to, čím sa odlišuje od ostatných.

,,Hlavným rozdielom je samozrejme to, že toto je pôvodný model, ktorý pôvodne vytvoril Craig a všetky ostatné modely sú variácie, ktorá sa v určitom smere rozvetvili. Hlavným rozdielom z funkčného hľadiska je však to, že Bitcoin SV masívne škáluje na hlavnom reťazci a zvyšok nie, takže Bitcoin SV funguje a ostatné kryptomeny nie. Ostatné (kryptomeny) sú skôr ako hobby. Táto je však určená pre podnikové aplikácie,” tvrdí.

Ayre síce priamo neodporučil, aby ľudia investovali do Bitcoin SV, no poznamenal, že táto kryptomena je jediná, ktorá má skutočnú hodnotu. Skonštatoval, že rovnako ako existuje len jeden internet, bude časom existovať len jedna kryptomena a bude ňou Bitcoin SV.

,,V blízkom období môže existovať Bitcoin, ale Bitcoin SV bude pokračovať v plnení svojej škálovacej roadmapy, až kým nebude potrebný žiadny iný projekt. Myslím si, že všetky kryptomeny napokon Bitcoin SV absorbuje do jedného dominantného reťazca,” vyhlásil.

Zdroj: cryptoslate.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.    

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.