Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

BitTorrent spúšťa alfa verziu BLive. Token BTT nájde svoje uplatnenie

Článok

blive

BitTorrent, najznámejšia torrentová služba, ktorú od minulého roka vlastní TRON (TRX), začína s interným testovaním svojej platformy pre live streaming založený na blockchain technológii.

BitTorrent to oznámil v rámci svojho blogového príspevku z 27. augusta. Platforma s názvom BitTorrent Live (BLive) podporuje živý videoobsah a službu okamžitých správ. Plánom je zaviesť Blive na trh v alfa, beta a plnej verzii medzi tretím kvartálom 2019 až prvým kvartálom 2020. Aktuálna verzia alfa obsahuje malú skupinu používateľov, ktorí interne testujú platformu, pretože vývojári do nej naďalej implementujú nové funkcie.

Platforma podporuje niekoľko rôznych spôsobov platby a výberu vrátane bitcoinu a kryptomeny BitTorrent (BTT), u ktorej nie sú účtované žiadne transakčné poplatky. Pri výberoch a vkladoch je podporovaných množstvo služieb tretích strán vrátane PayPalu, Google wallet, Androit Pay, Apple Pay, WeChat či Alipay.

BLive bude tiež podporovať možnosti zarábania a darovania. Používatelia tak budú môcť získať odmeny v podobe BTT tokenov za svoju aktivitu v rámci platformy – teda za vytváranie obsahu, či plánovanie udalosti alebo technickú údržbu. Okrem toho môžu používatelia využiť BTT na nakupovanie rôznych virtuálnych darčekov, ktoré môžu posielať tvorcom obsahu – tí ich následne budú môcť vymeniť naspäť za BTT.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne