Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

BitTorrent spúšťa alfa verziu BLive. Token BTT nájde svoje uplatnenie

Článok

blive
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

BitTorrent, najznámejšia torrentová služba, ktorú od minulého roka vlastní TRON (TRX), začína s interným testovaním svojej platformy pre live streaming založený na blockchain technológii.

BitTorrent to oznámil v rámci svojho blogového príspevku z 27. augusta. Platforma s názvom BitTorrent Live (BLive) podporuje živý videoobsah a službu okamžitých správ. Plánom je zaviesť Blive na trh v alfa, beta a plnej verzii medzi tretím kvartálom 2019 až prvým kvartálom 2020. Aktuálna verzia alfa obsahuje malú skupinu používateľov, ktorí interne testujú platformu, pretože vývojári do nej naďalej implementujú nové funkcie.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Platforma podporuje niekoľko rôznych spôsobov platby a výberu vrátane bitcoinu a kryptomeny BitTorrent (BTT), u ktorej nie sú účtované žiadne transakčné poplatky. Pri výberoch a vkladoch je podporovaných množstvo služieb tretích strán vrátane PayPalu, Google wallet, Androit Pay, Apple Pay, WeChat či Alipay.

BLive bude tiež podporovať možnosti zarábania a darovania. Používatelia tak budú môcť získať odmeny v podobe BTT tokenov za svoju aktivitu v rámci platformy – teda za vytváranie obsahu, či plánovanie udalosti alebo technickú údržbu. Okrem toho môžu používatelia využiť BTT na nakupovanie rôznych virtuálnych darčekov, ktoré môžu posielať tvorcom obsahu – tí ich následne budú môcť vymeniť naspäť za BTT.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.