Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Binance spúšťa Launchpool pre „farming“ nových aktív. Cena BNB prudko vyletela

Článok

Binance Launchpool
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Najväčšia kryptoburza na svete Binance včera predstavila novú platformu Launchpool, ktorá podľa tvrdení Binance umožní používateľom bezpečné “farmovanie nových aktív“ a získavanie odmien za staking BNB, BUSD a iných tokenov.

Binance informovala:

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Binance je nadšená, že môže oznámiť spustenie Launchpoolu, nového produktu, cez ktorý budú môcť užívatelia získavať tokenové odmeny výmenou za staking BNB, BUST a iných tokenov. Prvý projekt, ktorý bude Launchpad hosťovať je Bella Protocol (BEL).

Užívatelia budú môcť stakovať svoje BNB, BUST alebo ARPA tokeny do troch separátnych poolov na farmovanie BEL tokenov na 30 dní od 9. septembra 2020 [0:00] AM (UTC).”

Burza zároveň informovala, že token BEL bude zalistovaný 16. septembra 2020 s obchodnými pármi BEL/BTC, BEL/BNB, BEL/BUSDT a BEL/USDT.

Staking mincí BNB, BUST a ARPA skrz Launchad bude možný po kliknutí na sekciu “Binance Saving page“ a kliknutím na token, ktorý bude mať užívateľ v záujme stakovať. Následne si vyberie službu Launchpool.

Binance tvrdí, že držanie BEL tokenu má niekoľko výhod od zliav na služby Bella, po staking, hlasovacie právo či iné odmeny. Predpredaj Bella prebiehal medzi súkromnými akreditovanými investormi.

Po oznámení tejto novinky výrazne posilnila cena kryptomeny Binance Coin, ktorá poskočila v kapitalizácii na 8. miesto s rastom o vyše 17 percent za posledných 24 hodín (v čase písania článku).

Recenzia Binance: História, skúsenosti, ponuka kryptomien, Binance Coin, bezpečnosť či poplatky

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.