Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Binance spúšťa Launchpool pre „farming“ nových aktív. Cena BNB prudko vyletela

Článok

Binance Launchpool
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Najväčšia kryptoburza na svete Binance včera predstavila novú platformu Launchpool, ktorá podľa tvrdení Binance umožní používateľom bezpečné “farmovanie nových aktív“ a získavanie odmien za staking BNB, BUSD a iných tokenov.

Binance informovala:

,,Binance je nadšená, že môže oznámiť spustenie Launchpoolu, nového produktu, cez ktorý budú môcť užívatelia získavať tokenové odmeny výmenou za staking BNB, BUST a iných tokenov. Prvý projekt, ktorý bude Launchpad hosťovať je Bella Protocol (BEL).

Užívatelia budú môcť stakovať svoje BNB, BUST alebo ARPA tokeny do troch separátnych poolov na farmovanie BEL tokenov na 30 dní od 9. septembra 2020 0:00 AM (UTC).”

Burza zároveň informovala, že token BEL bude zalistovaný 16. septembra 2020 s obchodnými pármi BEL/BTC, BEL/BNB, BEL/BUSDT a BEL/USDT.

Staking mincí BNB, BUST a ARPA skrz Launchad bude možný po kliknutí na sekciu “Binance Saving page“ a kliknutím na token, ktorý bude mať užívateľ v záujme stakovať. Následne si vyberie službu Launchpool.

Binance tvrdí, že držanie BEL tokenu má niekoľko výhod od zliav na služby Bella, po staking, hlasovacie právo či iné odmeny. Predpredaj Bella prebiehal medzi súkromnými akreditovanými investormi.

Po oznámení tejto novinky výrazne posilnila cena kryptomeny Binance Coin, ktorá poskočila v kapitalizácii na 8. miesto s rastom o vyše 17 percent za posledných 24 hodín (v čase písania článku).

Recenzia Binance: História, skúsenosti, ponuka kryptomien, Binance Coin, bezpečnosť či poplatky

Zdroj: cointelegraph.com

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne