Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Binance prináša službu na založenie vlastnej kryptoburzy do 5 dní

Článok

binance

Spustenie služby Binance Cloud bolo oznámene generálnym riaditeľom burzy Binance Changpengom Zhaom už 8. februára, no predstavená bola až o 9 dní neskôr 17. februára. Podľa Zhaa je určená pre používateľov, ktorí sú ochotní spustiť vlastnú kryptozmenáreň.

Binance Cloud má slúžiť ako platforma s vybudovanou infraštruktúrou burzy Binance a za použitia jej špičkovej technológie, zabezpečenia a likvidity, na ktorej sa dá vybudovať nová zmenáreň s kryptomenami. Riešenie ponúka informačný panel pre správu finančných prostriedkov, viacjazyčné funkcie a množstvo obchodných párov a kryptomien.

Zhao tvrdí, že záujemcovia o túto službu si môžu vytvoriť pomocou Binance Cloud vlastnú zmenáreň do troch až piatich dní. Nová služba je zameraná najmä na podnikateľov, ktorí by si chceli otvoriť kryptozmenáreň v regiónoch, kde ešte nie je samotná Binance zastúpená. Platforma teda sprostredkovane umožní Binance dostať sa aj tam, kde to doteraz nebolo možné.

,,Binance Cloud je produktový balík, ktorý predtým na trhu chýbal. Sme radi, že sa môžeme podeliť o naše skúsenosti z Binance prostredníctvom rôznych značiek, komunít a trhov po celom svete,” uviedol Zhao.

Šéf a zakladateľ Binance zopakoval, že prvotným cieľom tohto produktu je dostať kryptomeny k ľudom po celom svete. Aj tam, kde to doteraz nedokázala sami. Zhao tiež nedávno uviedol, že do konca tohto roka by chceli poskytnúť v rámci služieb Binance podporu až pre 180 svetových mien.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne