Sme aj na sociálnych sieťach

Binance Coin

Binance opäť umožňuje staking Binance Coin mincí (BNB)

Článok

Staking Binance Coin
Binance, Koláž kryptonovinky

Burza Binance po čase opäť uvoľnila možnosť stakovať natívne mince tejto burzy Binance Coin (BNB). Držitelia tejto kryptomeny, ktorí ju neplánujú v dohľadnej dobe predávať, tak majú opäť možnosť množiť svoje mince tohto populárneho tokenu.

Po možnosti stakovať mince Binance Coin (BNB) na burze Binance je tradične veľký dopyt. Publikovaná možnosť zapojiť sa do 90-dňového stakingu  (APY 19,97%) sa tak rýchlo vyčerpala, no užívatelia, ktorí by sa v tomto momente chceli zapojiť do stakingu na 30 dní (APY 14,79%) alebo 60-dní (APY 16,49%) majú stále ešte príležitosť zapojiť sa.

Staking BNB

Využite zľavu pri registrácii

Ak ešte nie ste registrovaný na burze Binance a plánujete tak spraviť, odporúčame vám, aby ste použili náš registračný link s doživotnou 20% zľavou na obchodovanie na tejto platforme. Je to v súčasnosti najväčšia možná affiliate zľava, ktorá je k dispozícii na našom trhu.

Čo je Binance Coin?

Binance Coin je natívny token burzy Binance, ktorý čerpá z rastu popularity samotnej burzy Binance, no aj z toho, že zohráva dôležitú úlohu u DeFi projektov budovaných na Binance Smart Chaine. V čase písania tohto článku ide o štvrtú najhodnotnejšiu kryptomenu na trhu. Od úvodu roka posilnila z ceny 37 dolárov na súčasných približne 250 USD. Doterajším maximom bola hodnota 327 USD dosiahnutá 19. februára 2021.

Na Binance Coine je v súvislosti so stakingom zaujímavé aj to, že je to deflačná kryptomena – jej počet v obehu sa totiž tradičným kvartálnymi péleniami (coin burnom) znižuje. Staking teda nie je len akousi kompenzáciou vysokej inflácie, ale nástrojom pre množenie mincí popri tom, ako ich v skutočnosti je k dispozícii stále menej. Podrobne sme sa kryptomene BNB venovali v tomto profilovom článku.

Čo je to Binance Coin (BNB)? Kde sa dá kryptomena BNB kúpiť?

Našu podrobnú recenziu burzy Binance si môžete prečítať tu. Ak preferujete spracovanie formou videa, pozrite si video nižšie.

Veľká recenzia kryptoburzy Binance: História, produkty, Binance Coin či bezpečnosť

Video recenzia burzy Binance

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.